Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 16-09-2014 17:47

No ja to chyba jestem kretynem roku... A odrabianie z 1k nie będzie łatwe raczej... No chyba, że będzie powoli spadać a w nocy będą złe dane dla nzd, ale pewnie to się nie uda :/


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 16-09-2014 20:39

Nie ma co się załamywać Big Grin Kangur może kończy fale korekty ABC i może być kolejna fala impulsu.

Pozycja krótka pod oporem 0.9110 a SL tuż nad nią na -10 zł Big Grin Ciekawe co te chinole wywiną Big Grin

Czekamy na jutrzejszy Fed, na spadek indeksów i do góry z nimi ? Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 16-09-2014 21:06

Już jest lepiej bo w najgorszym momencie było -1700 teraz jest -700, więc trochę lepiej Big Grin Ale liczę na to, że spadnie jeszcze trochę i strata nie będzie taka dotkliwa


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-09-2014 21:10

No chłopaki nie bawić się w straty bo tamten będzie miał satysfakcje i będziecie dawcami Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 16-09-2014 21:14

Spokojnie Big Grin Najważniejsze żeby na koniec miesiąca nie być na minusie Big Grin Człowiek uczy się na błędach i teraz 3 razy będę sprawdzał czy są jakieś ważne wydarzenia ekonomiczne Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 16-09-2014 21:22

panowie na jakiej zasadzie wyznaczacie panujacy trend?


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 16-09-2014 21:52

Damian, każdy chyba w tym biznesie miał złe początki Big Grin Oby tylko np. za rok dalej tym się zajmowaliśmy tylko z większymi portfelami.

Ja się nie dam wyzerować Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-09-2014 21:54

Dokładnie grunt to wychodzić na plus nawet niewielki Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 16-09-2014 22:16

Ja w sumie straciłem 300 zł z 1800 Big Grin ale mam nadzieje że powoli bd odrabiał. Niech tylko ten dolar się zdecyduje czy korekci się a jak już to szybko a dobrze, czy spada i jedziemy z Edkiem w przepaść Big Grin


Edit. Wczoraj trzymalbym
euro po szybkim up to bym już teraz straty nie miał :/


RE: Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 17-09-2014 10:07

(16-09-2014 22:16)As7 napisał(a):  Ja w sumie straciłem 300 zł z 1800 Big Grin ale mam nadzieje że powoli bd odrabiał. Niech tylko ten dolar się zdecyduje czy korekci się a jak już to szybko a dobrze, czy spada i jedziemy z Edkiem w przepaść Big Grin


Edit. Wczoraj trzymalbym
euro po szybkim up to bym już teraz straty nie miał :/

Ucz się na błędach Wink