Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Deus - 27-11-2012 00:40

Generalnie od kilku dni siedzę przy virtconomics. Gierka całkiem mi się podoba. Mogę się jakoś przyłączyć do zabawy z Wami? Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-11-2012 01:24

(27-11-2012 00:38)SilverNight napisał(a):  Możecie napisać ile można wyciągnąć na tej grze ?

ktoś już dostał wypłatę ?

wiecie może coś o Marketglory ? coś podobnego ...

ps równiez dołacze ale oczkuję na pomoc nie znam się na tej grze ...
Nie ma określonego szablonu, że jeśli rozegrasz to tak i tak to wypłacisz 10 euro za tyle i tyle czasu. To zależy od wielu czynników. Jeśli chodzi o wypłaty z tej gry to tomazzi wypłacał tylko z tego co wiem. Tak, ta gra jest podobna do Marketglory.
Jak chcesz dołączyć to musisz posiadać własną firmę(jak ją założyć znajdziesz tu w temacie). Do tego wszyscy działamy w małopolskim więc ty też musiałbyś się tam przeprowadzić, o ile jeszcze cię tam nie ma. Jak spełnisz te dwa warunki to piszesz do tomazzi-ego żeby cie na listę wpisał, myślę że nie będzie miał przeciwko Smile
To chyba tyle, większość zagadnień jest wyjaśniona w temacie(wiem, mi też by się nie chciało czytać od początku) Big Grin
Jak się zdecydujesz to zapraszamy do grupy.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-11-2012 01:30

(27-11-2012 00:40)Deus napisał(a):  Generalnie od kilku dni siedzę przy virtconomics. Gierka całkiem mi się podoba. Mogę się jakoś przyłączyć do zabawy z Wami? Smile
Pewnie że się możesz przyłączyć, zasady są 4 chyba Big Grin
-własna firma,
-własne mieszkanie bądź wynajęte w małopolskim,
-jeśli jest dzień pracy np. u miszy02, to wszyscy z grupy pracujemy u niego,
-jeśli jest dzień miszy02 i jego oferty pracy są na pierwszym miejscu to ich nie przebijamy.
To chyba tyle, jak spełnisz dwa pierwsze warunki to piszesz do tomazzi-ego to cię w pierwszym poście wpisze i już jesteś w grupie, zapraszam. Im więcej ludzi tym lepiej dla nas wszystkich Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 27-11-2012 09:49

odnosnie nowych inwestorow jezeli planujecie wydatek rzedu 25e (max firma za 10e) to proponowalbym zastanowic sie nad wejsciem w ubrania.
od Raiden ciezko cos kupic gdyz praktycznie nic nie produkuje, a jest juz sporo osob potrzebujacych ubran co miesiac a konkurencji jak narazie zero.
Oczywiscie to tylko taka moja propozycja, wierze w to ze nowi inwestorzy nie podejma decyzji zbyt pochopnie i dobrze wybiora w jakiej branzy beda chcieli dzialac.
btw: niedlugo bedzie wiecej inwestujacych niz zwyklych graczy bez wkladu finansowego, oby ludzi szybko przybywalo bo wojna o pracownika sie nigdy nie skonczy, aceny osiagnely juz jak dla mnie conajmniej o 20zl za wysoka stawke
ma ktos jakis pomysl jak to obnizyc? moze podjalby sie ktos zebrania inwestorow na wspolna dyskusje? zeby ustalic jakies max
nie wiem czy ktos z Was probowal anno badz marketglory, tam to sa dopiero stawkiBig Grin 1.03/h

pozdrawiam


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - SilverNight - 27-11-2012 11:31

haha nie rozumiem to żeby grać musiałbym

- założyć własna firma, w grze ?

-własne mieszkanie bądź wynajęte w małopolskim, ale co niby w Krakowie musiałbym mieszkać Big Grin Czy to w grze ?

bo nie zrozumiałem czekam na odp.. Pozdrawiam


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-11-2012 12:49

(27-11-2012 11:31)SilverNight napisał(a):  haha nie rozumiem to żeby grać musiałbym

- założyć własna firma, w grze ?

-własne mieszkanie bądź wynajęte w małopolskim, ale co niby w Krakowie musiałbym mieszkać Big Grin Czy to w grze ?

bo nie zrozumiałem czekam na odp.. Pozdrawiam
Nie, na realu własną firmę musisz mieć facepalm
Mówimy o grze więc to chyba jasne że firma i mieszkanie w grze Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-11-2012 13:56

(27-11-2012 09:49)buch napisał(a):  odnosnie nowych inwestorow jezeli planujecie wydatek rzedu 25e (max firma za 10e) to proponowalbym zastanowic sie nad wejsciem w ubrania.
od Raiden ciezko cos kupic gdyz praktycznie nic nie produkuje, a jest juz sporo osob potrzebujacych ubran co miesiac a konkurencji jak narazie zero.
Oczywiscie to tylko taka moja propozycja, wierze w to ze nowi inwestorzy nie podejma decyzji zbyt pochopnie i dobrze wybiora w jakiej branzy beda chcieli dzialac.
btw: niedlugo bedzie wiecej inwestujacych niz zwyklych graczy bez wkladu finansowego, oby ludzi szybko przybywalo bo wojna o pracownika sie nigdy nie skonczy, aceny osiagnely juz jak dla mnie conajmniej o 20zl za wysoka stawke
ma ktos jakis pomysl jak to obnizyc? moze podjalby sie ktos zebrania inwestorow na wspolna dyskusje? zeby ustalic jakies max
nie wiem czy ktos z Was probowal anno badz marketglory, tam to sa dopiero stawkiBig Grin 1.03/h

pozdrawiam

bo mało pracujących osób niestety, byłoby lepiej z ubraniami bo w grupie był UmCyk a on ma też firmę z ubraniami, ale na swoje własne życzenie został wykluczony z grupy

spotkanie nic nie da, bo jest śmietanka towarzyska geo, valentyn i rayden właśnie i chodź my powiedzmy ustalimy swoje, to nas będą przebijać z cenami by oni mieli pracowników a my nie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-11-2012 13:58

(27-11-2012 12:49)kleomenes napisał(a):  
(27-11-2012 11:31)SilverNight napisał(a):  haha nie rozumiem to żeby grać musiałbym

- założyć własna firma, w grze ?

-własne mieszkanie bądź wynajęte w małopolskim, ale co niby w Krakowie musiałbym mieszkać Big Grin Czy to w grze ?

bo nie zrozumiałem czekam na odp.. Pozdrawiam
Nie, na realu własną firmę musisz mieć facepalm
Mówimy o grze więc to chyba jasne że firma i mieszkanie w grze Smile

z pomysłowości i fantazji ułańskiej co niektórych kleo to ja nie wiem czy się śmiać czy płakać ...

ten to chodź o licencję nie pytał bo na pw już kilku mądrych miałem z zapytaniem do jakiego urzędu mają się udać po licencję do firmy gry i czy by mieć firmę wystarczy tylko nip i regon czy też muszą mieć KRS ...
także pozostawię to bez komentarza większego


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-11-2012 14:54

(27-11-2012 13:58)tomazzi napisał(a):  
(27-11-2012 12:49)kleomenes napisał(a):  
(27-11-2012 11:31)SilverNight napisał(a):  haha nie rozumiem to żeby grać musiałbym

- założyć własna firma, w grze ?

-własne mieszkanie bądź wynajęte w małopolskim, ale co niby w Krakowie musiałbym mieszkać Big Grin Czy to w grze ?

bo nie zrozumiałem czekam na odp.. Pozdrawiam
Nie, na realu własną firmę musisz mieć facepalm
Mówimy o grze więc to chyba jasne że firma i mieszkanie w grze Smile

z pomysłowości i fantazji ułańskiej co niektórych kleo to ja nie wiem czy się śmiać czy płakać ...

ten to chodź o licencję nie pytał bo na pw już kilku mądrych miałem z zapytaniem do jakiego urzędu mają się udać po licencję do firmy gry i czy by mieć firmę wystarczy tylko nip i regon czy też muszą mieć KRS ...
także pozostawię to bez komentarza większego
beka PADŁEM


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 27-11-2012 15:54

(27-11-2012 14:54)kleomenes napisał(a):  
(27-11-2012 13:58)tomazzi napisał(a):  
(27-11-2012 12:49)kleomenes napisał(a):  
(27-11-2012 11:31)SilverNight napisał(a):  haha nie rozumiem to żeby grać musiałbym

- założyć własna firma, w grze ?

-własne mieszkanie bądź wynajęte w małopolskim, ale co niby w Krakowie musiałbym mieszkać Big Grin Czy to w grze ?

bo nie zrozumiałem czekam na odp.. Pozdrawiam
Nie, na realu własną firmę musisz mieć facepalm
Mówimy o grze więc to chyba jasne że firma i mieszkanie w grze Smile

z pomysłowości i fantazji ułańskiej co niektórych kleo to ja nie wiem czy się śmiać czy płakać ...

ten to chodź o licencję nie pytał bo na pw już kilku mądrych miałem z zapytaniem do jakiego urzędu mają się udać po licencję do firmy gry i czy by mieć firmę wystarczy tylko nip i regon czy też muszą mieć KRS ...
także pozostawię to bez komentarza większego
beka PADŁEM

omg beka to az tak ludzi ponosi?
btw otwieram sloty bo dzisiaj pracujemy u mnie wiec zapraszam