Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 21-01-2013 18:29

Wszedłem dzisiaj co prawda na innej stronie na new rules i już mogę robić, wydaje mi się że dostałem bana kilkunastu godzinnego. Obawiam się, że mógłbym zostać zablokowany na zawsze tak więc nie wypełniam już jednego zadani na kilku stronach na raz Big Grin.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 21-01-2013 18:52

(21-01-2013 18:29)Resis napisał(a):  Wszedłem dzisiaj co prawda na innej stronie na new rules i już mogę robić, wydaje mi się że dostałem bana kilkunastu godzinnego. Obawiam się, że mógłbym zostać zablokowany na zawsze tak więc nie wypełniam już jednego zadani na kilku stronach na raz Big Grin.
Ile trwała blokada? Bo ja mam bana już chyba ze 3 doby


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - marcin3008 - 21-01-2013 23:17

Własnie otrzymałem wypłaty z obydwóch serwisów po kliku dniach czekania Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 21-01-2013 23:18

Nie jestem pewien ale coś pomiędzy 3-4 dni. W każdym razie od teraz nie robię kilku na raz bo nie warto. Tym bardziej, że najprawdopodobniej za to jest ten ban.
A no i dzisiaj doszły do mnie przelewy z tych stron tak więc zawracam honor i strona się nie zescamiła ! Smile)


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 21-01-2013 23:25

Również otrzymałem 5 wypłat z tych serwisów także jest dobrze. Nie wiem czy może nie mają jakiś określonych dni w których płacą Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 22-01-2013 00:51

ehh myslalem ze bede pierwszy ktory poinformuje o przelewachBig Grin w takim razie tylko potwierdzam
nie wiem dlaczego ale po dzisiejszych wyplatach z innych serwisow spodziewalem sie i tych zaleglosci, wydaje mi sie ze bylo to spowodowane ostatnimi awariami ze strony cf ze wyplaty wstrzymali, tylko Getpaid solidnie jak zawsze^^


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 22-01-2013 02:24

Nie wiem co tak narzekacie, wchodzę na pocztę, a tu wypłata z surveywage Big Grin Dostałem ją wczoraj po 23 Big Grin Czyli czekałem tak z 10h Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 22-01-2013 05:28

Ja także dostałem zaległości. Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - alizen - 22-01-2013 14:25

ja już czekam od 11 i 13 stycznia na moją nedzną 30centową wypłate i sądze ze takiej fortuny mi niewypłacą


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 22-01-2013 19:21

zleć od nowa