Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Maxwell - 21-12-2013 12:55

Było pisane że dostaniesz tylko exp ... a nie 20 euro i 100 expa.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 21-12-2013 14:19

eh zle napisalam, kupilam 20 euro + 4 exp i kupilam osobno 100 exp.

Poogladalam sobie fabryki, wino u mnie robi 130 oson, ale mleko tylko 1 aktualnie sprzedaje q1 i 3 sprzedaja q3. WIec wybor padnie na mleczarnie. Mozecie krok po kroku napisac jak to mam zrobic??

Qrde nie kupilam euro u resellera tylko w tej zakladce na gorze i podobno dopiero jutro to dostane :/ bo dzis nie pracuja Sad


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - paw9191 - 21-12-2013 16:04

dobra wy napiszcie lepiej ile tak w tydzien czasu idzie wyciagnac kasy przy pierwszych 2 miesiacach grania ?


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 21-12-2013 20:33

kasa i exp doszedł w końcu na konto. Poogladalam co u mnie dobrze idzie i chciałabym otowrzyc fabrykę mleka, pomoze mi ktoś proszę krok po kroku jak zrobić??


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 22-12-2013 10:45

fajnie spieprzylam, na początku jak jeszcze nie znalam tego forum znalazłam na YouTube tutorial i robiłam wg niego. Mimo ze mieszkam w UK zalozylam fabrykę mleka w Polsce. No i czy to idzie teraz jakos zmienić??


jaka jest w Polsce cena mleka??


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 22-12-2013 19:37

(22-12-2013 10:45)maladama napisał(a):  fajnie spieprzylam, na początku jak jeszcze nie znalam tego forum znalazłam na YouTube tutorial i robiłam wg niego. Mimo ze mieszkam w UK zalozylam fabrykę mleka w Polsce. No i czy to idzie teraz jakos zmienić??


jaka jest w Polsce cena mleka??

Nie da rady tego zmienić jak w życiu czasu nie cofniesz.
A dlaczego wykupilas licencję za 5 euro skoro jak zakladaz darmową masz na miesiąc


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 22-12-2013 21:11

bo ja wiem, widzisz czlowiek uczy sie na bledach :/

olalam ta mleczarnie skoro nie moge sprzedawac w UK. Zalozylam gazete, znowu nigdzie nie moglam sie dowiedziec jak dziala, czat polski w grze jest fatalny, tam o cos zapytac to sie nie dowiesz, nie wiem czy ludzie mysla ze konkurencja czy co. Ja tam jak cos wiem to sie dziele info.

Wiec droga prob i bledow doszlam o co chodzi w gazeciarni i juz mam napisany artykul i pierwsza sprzedaz 11 artykulow Smile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 23-12-2013 11:07

(22-12-2013 21:11)maladama napisał(a):  bo ja wiem, widzisz czlowiek uczy sie na bledach :/

olalam ta mleczarnie skoro nie moge sprzedawac w UK. Zalozylam gazete, znowu nigdzie nie moglam sie dowiedziec jak dziala, czat polski w grze jest fatalny, tam o cos zapytac to sie nie dowiesz, nie wiem czy ludzie mysla ze konkurencja czy co. Ja tam jak cos wiem to sie dziele info.

Wiec droga prob i bledow doszlam o co chodzi w gazeciarni i juz mam napisany artykul i pierwsza sprzedaz 11 artykulow Smile

Co do mleczarni to możesz sprzedawać tylko w kraju w którym masz założona firmę, w twoim przypadku w Polsce.
Co do gazety to nigdy jej nie zakładałem fajnie że ci się udało, słyszałem że wiele osób miało z tym problem, ale i tak nie wiem czy nie będziesz musiała od nowa pisać dzień po dniu nowego artykułu lub kopuj wklej stary artykuł, a co do Polaków taka juz ich mentalnośćSad
nic na to nie poradzimy ważne żeby nie próbować ich naśladować, robić, swoje i cieszyć się z tego co się maBig Grin
Jedyna osoba którą znam w polsce która chętnie ci pomoże to Xanderman18 , było premier.
Jak byś czegoś nie wiedziała pisz do niego sądzę ze ci pomoże.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 23-12-2013 14:32

spoko dzięki, pomalu sama ogarniam dlatego tyle bledow początkowych. Olalam mleczarnie, nie robie produkcji, szkoda tylko ze z 10 euro tam zainwestowala, ale lubie wyrzucać kase w bloto hehe. Nie szkodzi. Gazeta fajna, mój artykul zaraz będzie topowym artykulem hehe sprzedałam już od wczoraj 62, w cenie 0.7-0.8. Sama sobie to wyprodukowałam jakies 650 sztuk Smile Jeśli będę miała pisać od nowa to ie ma rpoblemu, opcja kopiuj nie boli, to chwila roboty. Trafilam z artykulem o Goldentowns hehe. Zreszta na moim rynku jest około 15-20 artykowlow, kilka z golymi babami z Azji, jakie to one sexy i wogole. No to ja im dzisi pokaze sexi polish girls Smile Będzie topowy artykul hehe Wink

a dla Polakow to Wesołych Świąt, dzięki chociaż ze tu na forum pomocne osoby.

zuza


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 23-12-2013 15:17

Mam pytanie dla pewności. Rozumiem, że mogę sobie kupić np. 3 wina po 21 energii i doda mi to 63 energii za 30 zł ?

Muszę obliczyć, czy będzie się to opłacać na walkach i pracy po 10 walkach ewentualnie.

Samo wino + gazetki z robieniem walk prawie krok po kroku wychodzi mniej więcej tak samo jak same gazetki, z tym, że dla rządku i sponsora większe podatki Big Grin Ogólnie jak ktoś idealnie trafi na minutę po pełnej godziny i będzie to robił jak najdokładniej to na samym winie i gazetkach można być około złotówki więcej na plusie niż normalnie Smile