Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-10-2013 11:48

Kupuj bo się opłaca. Ja kupiłem 4 golda i nie żałuje Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 04-10-2013 12:30

tak ja tez nie zaluje bo szybciej bede mogl rozbudowac miasto i szybciej zaczac zarabiac Tongue wiem ze to jego jeszcze daleko bardzo, ale planuje cos podzialac w PPA i pieniadze z tego przeznaczyc na rozbudowe Tongue zaczalem tez grac w marketglory ^^ tam tez fajnie sie gra bo normalna lajtowa gra duzo czasu nie potrzeba a po miesiacu czy dwoch tez mozna juz cos uzbierac Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-10-2013 13:35

Ja na PPA już wyciągam spore sumki ale tutaj też widać olbrzymi potencjał. Jak dla mnie 3 golda zupełnie ci wystarczy. Kup personel, rozbudowuj sie i wydawaj wiekszosc kasy na surke. Nie wydawaj kasy na przyspieszanie budowli bo szkoda pieniedzy. Lepiej miec duzo domow i pracownicy beda przyspiueszali budowe


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 04-10-2013 13:39

i tak musze przebudowac miasto troche dlatego najpierw chce surki wbic domy i drogi na 5 ;P mam w zlym miejscu policje bo nie jest blisko glownego budynku i nie moge rozbudowac Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - michalzabc - 04-10-2013 13:41

Głupie pytanko Big Grin Co to jest surka?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 04-10-2013 13:43

surowiec Tongue surka to to co wydobywasz Tongue ogolna nazwa skrot od surowców


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-10-2013 14:10

Policja nie powinna być przy ratuszu. Policja powinna być pod domami obok marketu pokaże ci na zdjęciu:

[Obrazek: 14u9oqc.jpg]

Rafiks jaki masz nick w grze?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 04-10-2013 14:13

Rafiks1992 tez Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 04-10-2013 14:14

jesli chodzi o budynki to wlasnie tam gdzie szpital powinienem to szkole walnalem Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-10-2013 14:18

Wejdz do gry na czacie pogadamy zeby tutaj nie spamowac Wink