Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! (/Temat-Przybij-piatke-i-zarabiaj-z-HAUKA-na-HighCash-org-64354)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HomerSimpson - 11-12-2013 19:53

Zarejestrowałem się 5-6 grudnia napisałem wiadomość na e-mail oraz PW. Mija prawie tydzień i cisza.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 16-12-2013 22:18

(11-12-2013 19:53)HomerSimpson napisał(a):  Zarejestrowałem się 5-6 grudnia napisałem wiadomość na e-mail oraz PW. Mija prawie tydzień i cisza.
Zgadza się, ostatnio czasowo nie wyrabiam bo zaliczam semestr w szkole, ale jest już luźniej


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Believe - 25-12-2013 23:45

Email napisałem. Czekam na odpowiedź Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - mazizg - 27-12-2013 14:46

Witam
Ja również wysłałem E-mail do HAUKI i czekam na jakieś info.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Believe - 27-12-2013 21:29

zero odpowiedzi.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - seba123xd - 28-12-2013 04:32

a Ty myślisz, że jak 30 osób ją prosi o pomoc to będzie Ci odpisywać jak na randce online? Rolleyes


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Believe - 28-12-2013 19:58

Ale bez przesady żeby tyle czekać.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - asiorek - 29-12-2013 13:03

dokładnie, 2xup a co taki diqtion ma powiedziec ? jakoś on sobie radzi odpisywać wszystkim na email a tych ludzi mało za pewne nie ma Wink Wiec takie gadanie jest zbędne, jeśli podejmuje się mentorowania to trzeba wiedziec, że jest to sspora odpowiedzialność zgłosi się do niego sporo ludzi, i niestety ale musi na to poświęcić sporo czasu .. Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Utah - 30-12-2013 15:26

HAUKA jest na razie nie ma dostępu do komputera, sami rozumiecie, sylwester się zbliża Smile Odpowie po nowym roku, rozmawiałem z nim.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 03-01-2014 11:29

Zacznijmy od tego, że przepraszam każdego który czekał na wiadomość ode mnie. W grudniu naprawdę nie wyrabiałem z czasem. W ogóle mało czasuy mogłęm poświęcić na siedzenie na kompie. W nowym roku zabieram się porządnie do pracy, razem z Wami Smile Dziękuję wszystkim za cierpliwość Smile