Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 18-01-2013 22:30

Ja się ma otwarte 3 strony i jedzie po kolei to normalne że szybko idzie Smile Zanim wczytają się kolejne obrazki robi się te z innej strony. Cóż trzeba będzie zwolnić. Chyba że ma znaczenie to że robię 2-3 godzinki w robocie i tak samo w domu. Różne IP ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 18-01-2013 22:32

Jeśli masz różne ip w domu i w pracy to bardzo możliwe że na jednym z nich będziesz mógł robić. Ja idąc do kumpla i łącząc sie przez wifi na lapku mogę robić te zadania a nie mogę w domu


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 20-01-2013 16:03

Mi się wydaje że przyczyną jest wykonywanie tasków na kilku stronach, te procenty skuteczności poprostu się sumują i automat daje nam bana na 24 godz. Kilka takich jednodobowych i dostajemy bana całkowitego. Ja takiego dostałem. Uważajcie


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 21-01-2013 09:43

Gdzie się zleca wypłatę na surveywage?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 21-01-2013 10:26

Zakładka Redeem i nizej masz paypal albo moneybookers


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 21-01-2013 11:02

Osobiście odradzam korzystania z tych serwisów nowym użytkownikom. Czekałem na wypłatę 10 dni ( na 2 kontach ogólnie do wypłaty było około 13 $ ), pisząc do nich co raz to nowe maile, z pytaniami wypłatę, a 11 dnia zablokowali moje konta na obu serwisach a za przyczynę blokady podali to, że dubluję oferty a wypełnianie samych ofert z SuperSonic jest zabronione, napisałem im wtedy maila że są oszustami a wtedy dostałem odpowiedź , że konto zostało jednak zablokowane z powodu wprowadzania w błąd administracji i męczenia ich ciągłymi pytaniami. Także nie polecam...


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 21-01-2013 11:05

Co Ty mówisz. No to robią się coraz większe szumowiny. Na początku wszystko ładnie pięknie. Faktycznie na wypłaty twają coraz dłużej a niektórzy nie doczekali od tygodnia. Czyżby się zescamiał :/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 21-01-2013 13:20

Ok, zleciłem dolara. Zobaczymy, kiedy mi dojdzie wypłata, o ile przyjdzie Big Grin Ale tutaj szybciej mi leci kaska niż na get-paid Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 21-01-2013 17:36

Kasa może leci i szybciej ale jak dla mnie portal się zescamiał. Zleciłem wypłaty w piątek i jak dalej nic. Nie wiem jak będzie ale wydaje mi się, że moja przygoda z zarabianiem na stronach pokroju get-paid się zakończyła i przejde chyba na coś bardziej konkretniejszego Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 21-01-2013 18:03

ja zleciłem w czwartek i nie mam