Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo - Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Portmmo - Opinia (/Temat-Portmmo-Opinia-59335)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Portmmo - Opinia - piotruss96 - 22-09-2013 17:30

ja zleciłem 13 sierpnia i narazie nic czekajmy Smile


RE: Portmmo - Opinia - xNegatyw - 08-10-2013 11:20

(21-09-2013 22:14)koniec napisał(a):  Co ile odświeżają statystyki? Tongue

Odświeżają się w czasie rzeczywistym Smile


RE: Portmmo - Opinia - marioz - 28-11-2013 12:31

Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem od niedawna. Mam pytanie co do rejestracji portmmo, co można wpisać w ''Adres Web Url''. Wpisałem stronę którą zacząłem robić i jest w trakcie budowy i otrzymałem mail zwrotny:

Cytat:Witam,

Dziękuje serdecznie za rejestrację w sieci afiliacyjnej PortMMO.

W formularzu rejestracyjnym nie została podana strona internetowa (lub podana strona zawiera zbyt mało treści). Czy mógłbym prosić o więcej informacji w jaki sposób będą reklamowane gry.
W celu utrzymania najwyższej jakości naszych usług obecnie akceptujemy:
- kanał Youtube (i podobne) minimum 500 subskrypcji,
- kanał Twitch (i podobne) minimum 10 tyś. wyświetleń,
- FanPage minimum 5 tyś. followerów,
- dla innych stron tematycznych proszę o podesłanie Google Analytics z ostatnich 30dni, próg akceptacji to 10tyś wyświetleń w miesiącu.

Dodam również, że ruch motywowany w naszej sieci afiliacyjnej jest zabroniony.

To mam pierwsze zdobyć wymagania co do strony, fanpage czy kanały YT i Twitch?


RE: Portmmo - Opinia - bolo9797 - 28-11-2013 13:21

Jedna z nich..


RE: Portmmo - Opinia - martinisystem - 03-12-2013 21:45

Portmmo to typowy scam. Z należnej mi początkowej prowizji 256 zł zjechali do 40 zł jak zacząłem upominać się do wypłaty. Model ściemy działa tak: 1. załóż konto u nich 2. nałap łebków do gier 3. ponapalaj się fikcyjną prowizją na koncie 4. ...a na końcu i tak ci zablokują konto i obniżą prowizję poniżej wypłacalnej kwoty 100zł by znowu obiecać ci, abyś łapał im łebków dalej. Kasy i tak nie dostaniesz, bo znajdą choćby taki powód, że rejestracje odbywały się z podejrzanych ip i łaskawie może coś ci wypłacą jak im podasz kto kryje się za konkretnym ip /???/ ha...ha... Tak mi napisali. Daj sobie spokój - Portmmo to lipa !!!


RE: Portmmo - Opinia - Pawel1413 - 09-12-2013 15:10

Mam pytanie odnośnie reklam:
-jak zrobić aby reklamy za każdym odświeżeniem strony baner się zmienia na inny jak w przypadku tej strony megastrzal.pl/

Nie mam pojęcia jak to zrobić, a nie chce wyświetlać co chwilę ten sam baner

dzięki za odpowiedź


RE: Portmmo - Opinia - surfer0700 - 09-12-2013 17:28

Dzisiaj dostałem wypłatę z PortMMO, a rachunek wysłałem w Sobotę.
Także jestem w szoku, że cały ten proces odbył się tak błyskawicznie.

Ekipa PortMMO dostaje ode mnie wielkiego plusa.


RE: Portmmo - Opinia - musicfan - 09-12-2013 19:48

ode mnie wielkiego minusa bo nie chcą wypłacić pieniędzy (440 zł w 2 tyg.)... miałem ustawione linki w sygnaturce, rejestrowali się (nie namawiałem) a tu nagle jak zdobyłem te rejestracje przy próbie wypłaty ...
dodam że nie pokazało skąd pochodzą kliki, białe pole z przekierowania ... ale im się nie przegada


RE: Portmmo - Opinia - Stworkowaty - 09-12-2013 19:55

@surfer0700 Pewno zobaczyli że Moderator Zarabiam.com i się chcieli podlizać bo u nich to różnie bywa.. ;D


RE: Portmmo - Opinia - okazja777 - 11-12-2013 12:26

Ja mam same plusy dla PORTU Smile Zawsze około 15nastego kaska na paypalu jest Smile Raz mieli opóźnienie ale dostałem przeprosiny Smile