Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy (/Temat-Traffic-Monsoon-PLS-Udimi-Dziennik-Pracy-115803)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 18-12-2015 20:31

Dzięki za opinie Smile Wchodzę teraz na TM, a tam to samo co rano. Tylko KLIKAĆ Tongue. Od jutra zaczynam przygodę z SUB SMS, zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 19-12-2015 11:41

Nie no tak to ja mogę dzień zaczynać, jak jeszcze do tego poleceni mają to samo, to jest bomba. Jak ktoś się zastanawia czy wejść czy nie, to teraz jest zajebisty moment!

[Obrazek: 67uopg.jpg]


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 27-12-2015 14:52

Jak Wam minęły Święta? Mi rodzinnie jak nigdy, prawdziwa świąteczna atmosfera. Najadłem się za wszystkie czasy, a jedzenia zostanie pewnie jeszcze na tydzień Big Grin Odpocząłem, zregenerowałem się więc można wracać do internetów. Sytuacja w TM wygląda następująco :

[Obrazek: 2pyz38m.jpg]

Chcesz dołączyć? Odwiedź moją stronę: http://creatyw.wix.com/ebiznes


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 28-12-2015 14:53

Witam wszystkich Smile Wczoraj dodałem kilka postów na grupach na fejsie, popisałem z ludźmi i oto efekty:

[Obrazek: 10xwxfl.jpg]

A Wy jak zaczynacie tydzień?


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 29-12-2015 13:18

Dzisiaj została dodana mała zmiana w CashLinkach. Teraz, aby zegar odliczał czas do przepisania kodu nie wystarczy zminimalizować karty i robić coś innego. Jeżeli klikniemy w cashlinka i przejdziemy na inną stronę, to zegar zatrzymuje się i trzeba go ponownie uruchomić klikając w napis "Click here to go on watching...". Moim zdaniem, jest to bardzo przydatna zmiana, ponieważ wiem, że teraz moją reklamę ktoś rzeczywiście ogląda, a co za tym idzie jest większa szansa, że ktoś się nią zainteresuje Smile Przedstawiam wam screena jak to wszystko wygląda:

[Obrazek: 8zo6de.jpg]


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 29-12-2015 19:02

Zacząłem w niedzielę ostro promować TM i są efekty, od tamtej pory mam pięciu nowych poleconych, którzy już zarobili swoje pierwsze pieniądze przez internet, zapoznają się powoli z programem i mam nadzieję że niedługo zrobią kolejny krok. Ja pracuję nad stronką, dodaję do niej kolejną sekcję w której zamieszczę informacje o PLS i UDIMI. Pozdrawiam Smile


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 30-12-2015 10:49

Postanowiłem zrobić prostą stronkę, bez instrukcji, po prostu zainteresowani jeżeli nie będą wiedzieli jak się zarejestrować napiszą do mnie i wszystko wtedy pomogę 1-1, myślę że to nawet lepsze niż instrukcja Smile Strona wygląda tak: http://creatyw.wix.com/ebiznes#!blank/uj1kc


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - freestyper - 30-12-2015 11:04

jak duzo masz poleconych dzieki systemowi wymiany ruchu


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Kubanoz - 30-12-2015 11:10

Przez pierwszy tydzień wpadło trzech poleconych, z czego jeden zapisał się do każdego programu.


RE: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - freestyper - 30-12-2015 11:37

a ile wykupilo adpaki