Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - huk95 - 06-03-2021 07:58

Miał ktoś z Was taki stan konta? Cool Chciałem wypłacić 20 dolarów uzbierane na wyświetleniach i obserwowaniu i tak mnie podliczyli. Wstawiam w ramach ciekawostki, ponieważ szukanie u nich sprawiedliwości nie ma sensu Smile
[Obrazek: twitch-followers.png]


RE: Twitchfollowers - zabada1990 - 06-03-2021 11:11

no to ci powiem ze ladnie ci skoasowali ja dzis zlecilem wyplate cofneli 34 centy ale juz dzis limit wykorzystalem 1000


RE: Twitchfollowers - Massimo93 - 02-06-2021 16:15

(06-03-2021 07:58)huk95 napisał(a):  Miał ktoś z Was taki stan konta? Cool Chciałem wypłacić 20 dolarów uzbierane na wyświetleniach i obserwowaniu i tak mnie podliczyli. Wstawiam w ramach ciekawostki, ponieważ szukanie u nich sprawiedliwości nie ma sensu Smile
[Obrazek: twitch-followers.png]
Ja tak miałem nie raz. Zlecałem wypłatę a tu na minusie i się nie da. Dlatego zrezygnowałem z tego portalu.


RE: Twitchfollowers - ggusiaja - 28-06-2021 10:43

U mnie trzecia wypłata wpadła, jak zwykle pomału zbierałam, bez konta premium. Może właśnie trzeba tak raz na 6 miesięcy wypłacać i wtedy do niczego się nie doczepiająSmile