Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Walduss - 04-01-2013 16:06

Mam pytanie, czy oddali już zaginione panele?smutny


RE: Bannersbroker.com - twardy - 04-01-2013 16:16

mi nie


RE: Bannersbroker.com - Walduss - 04-01-2013 16:27

Pisałem kilka razy do polskiego supportu. Powiedzieli, że 72h, później,że do końca tygodnia, a wczoraj dostałem info,że sprawę przekazali do Kanady i będzie załatwiona w ciągu 7 dni. A przecież już w poniedziałek będzie przecież 4 tygodnie. W związku z tym wysłałem 22 grudnia ticket(już była przerwa świąteczna). Nie mam dalej odpowiedzi i dzisiaj wysłałem jeszcze jeden ticket. Zobaczymy co będzie.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 04-01-2013 16:38

po pierwsze, polski support nic nie wie i nic nie moze, szkoda tracic czasu na nich

tez pisze tickety, 2 stycznia dostalem odpowiedz "prosimy o cierpliwosc, przeciez byly swieta"


RE: Bannersbroker.com - Elite - 04-01-2013 17:00

(04-01-2013 15:56)Verb22 napisał(a):  Pytanie mam albo do Elite Albo do BBinternet

nie wiecie kiedy będą masowe wypłaty? Tak jak w grudniu?

Krążą pogłoski że 8 stycznia, jednak nie wiem czy to jest potwierdzone info.
Dobrze by było, ale w związku z tym że najpierw muszą ogarnąć "znikające" panele , pewnie będą później wypłaty realizować...


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 04-01-2013 17:31

BB World Tour w Indiach został odwołany, w Polsce będzie w kwietniu a następny w lipcu w Kanadzie (Niagara)

Problem z panelami jest już prawie rozwiązany, kończą nad nimi prace.

Przez chwilę mieliśmy okazję usłyszeć Davida Hooker'a, jednak nie długo ponieważ miał chyba problem z połączeniem.

Więcej informacji będzie podane pewnie niedługo Wink


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 04-01-2013 19:53

Cytat:Aktualności z webinaru Q&A z dnia 04.01.2013

1.Aktualizacja paneli w wyniku problemów z systemem zostanie zawieszona na kilka dni, jednak po naprawieniu błędu panele zostaną zaktualizowane uwzględniając zaległe naliczenia.

2.Problemy z biurem znajdującym się w Indiach powstały w wyniku niewłaściwej współpracy z przedstawicielem Banners Broker na Indie. Banners Broker nie zostało zamknięte, jedynie praca biura została chwilowo zawieszona. W związku z wynikłą sytuacją BB World Tour India zostało odwołane.
Pieniądze wydane na zakup biletów zostaną zwrócone.


3.Wypłaty zlecone na Payza, Solid Trust Pay oraz BB Card zostaną zrealizowane 11 stycznia.

4.Przypominamy, że zlecając przelew na konto Banners Broker poprzez Solid Trust Pay należy potwierdzić go ręcznie poprzez opcję „STP assistance” znajdującą się w zakładce „eWallet”.

5.Zlecenia wypłat na BB Card będą odnotowywane w „Withdrawal Logs BB Card” znajdującej się w zakładce „Withdrawal logs”.

od Mateusza


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 04-01-2013 21:20

Mam pytanie, czy wszystkie kampanie naliczają OT ? Pytam gdyż zauważyłem, że cztery kampanie, które zostały po usunięciu większości nie przynoszą mi OT.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 04-01-2013 21:27

(04-01-2013 21:20)gerald2211 napisał(a):  Mam pytanie, czy wszystkie kampanie naliczają OT ? Pytam gdyż zauważyłem, że cztery kampanie, które zostały po usunięciu większości nie przynoszą mi OT.

Nie wszystkie. Wiem, że Baddjnames na 100% działa Smile


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 04-01-2013 22:20

Oby wyplacili mi te 850 $..Wtedy bede z zyskiem 300/400 $ na BB i ten zysk pokryje moje straty z tego szmatławca profit cliking. Frederick Mann od paki, złodziej i oszust najgorszej rangi!