Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - PanPopek - 19-08-2014 15:07

nie moge przez Pay Pala zapłacic Sad pomocy !


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 19-08-2014 15:20

(19-08-2014 15:07)PanPopek napisał(a):  nie moge przez Pay Pala zapłacic Sad pomocy !

W czym problem? Pierwszy raz dokonujesz wpłaty do programu PV? Czy dokonywałeś już wpłaty innym procesorem płatniczym?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - PanPopek - 19-08-2014 15:33

wysłałem wiadomość na PW


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 20-08-2014 11:59

Od 2 dni mamy nową opcję, "Swap Ad". Polega ona na zamianie reklamy na inną o takiej samej wartości, gdy np. kod captcha z reklamy jest dziwny i skomplikowany i nie chce nam się tracić czasu na rozszyfrowanie tego co jakiś "geniusz" kreatywnie wymyślił. Big Grin Klikając "Swap Ad" automatycznie dostajemy nową reklamę o takiej samej wartości, lecz z innym kodem captcha do przepisana Smile

[Obrazek: 9KsaqiR.png]


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - MistGun - 22-08-2014 17:45

Siemka. Chciałbym się dowiedzieć, co tak na prawdę ma z tego założyciel, bo z tego co teraz widzę to... Nic. A to nie możliwe. + czemu mi zabiera 100+ punktów BAP? W coś kliknełem.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - lallina - 22-08-2014 18:03

moje pytanie.... siedzę tu na forum kilka dni i jednej rzeczy nie rozumiem...

gdy mamy takie tabelki gdzie jest podany LEVEL PAB ilość użytkowników i jakieś naliczanie(?).

0-1600......jakieś cyfry........ilość ludzi na levelu.....naliczanie.


i teraz moje pytanie... co to jest to naliczanie? czy to jest wartość jaką użytkownicy dostali w reklamach do wyklikania, czy jest to wartość, która jest po prostu przyznawana do konta za to ,że jesteśmy na tym levelu. proszę o dokładne wytłumaczenie mi tej zagadki, bo licze skrupulatnie statystyki, czy się opłaca bez wkładu, jednak nie wiem jak potraktować te naliczania. z góry dziękiHeart


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - MistGun - 22-08-2014 18:05

lalliana, ss?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 22-08-2014 18:09

(22-08-2014 17:45)MistGun napisał(a):  Siemka. Chciałbym się dowiedzieć, co tak na prawdę ma z tego założyciel, bo z tego co teraz widzę to... Nic. A to nie możliwe. + czemu mi zabiera 100+ punktów BAP? W coś kliknełem.

No jak to nic? Big Grin Przecież założyciel to "JO", masz go na pierwszym miejscu w najlepiej zarabiających w przeciągu 48h. Wszyscy bezpośrednio rejestrujący się w PV, bez polecenia innej osoby, trafiają do jego poleconych, więc ma ich dużo. PV i zarobki każdego są bardzo transparentne, co jest dużym plusem programu.

Zabiera ci 100 BAP, bo to jest Daily BAP Tax. Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - lallina - 22-08-2014 18:13

[Obrazek: 95615141644339036552.jpg]
o to wlasnie chodzi.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - MistGun - 22-08-2014 18:15

NO ALE SKĄD SIE TAKI HAJS ROBI???? Jak oni zarabiają dziennie tyle co ja przez całe życie. No bo te 1$ co wszyscy inwestują to oni zarabiają jedną reklamą *.*
co do tamtego, to znaczy ż każdzy musi to płacić? D: