Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 20-12-2013 14:33

16.981 pln bez podatków
1,71 dla mnie
2,5354 dla rzadu


Wrzucam screeny z mojego sposobu na walki, można go używać tylko wtedy jak się ma min równowartość 1 golda np: 11 plnBig Grin
[Obrazek: 250563.jpg]
[Obrazek: 136980.jpg]



Kupujemy wino za 10 pln w Polsce nie wiem jak jest w innych krajach oraz mleko q3.Najlepiej kupić o równej godzinie i walczyć raz po razie, wiem że są błędy ale i tak da radę zarobić więcej niż walcząc normalnie.
Czyli wydajemy 11 pln a zarabiamy:
16.981 pln bez podatków
1,71 dla Mastera
2,5354 dla rządu
wychodzi niecałe 2 zł na czystoTongue
Można pewnie i więcej ale tego to nie wiem, to nie moje statystyki tylko kolegi Zupagesto,
więc jak by ktoś chciał to niech sprawdzi sam ile da radę tym sposobem wyciągnąć,
bo ja nie mogę ponieważ W Romania bonus za walki wynosi tylko 7 Ron,więc się pewnie nie opłaca.
Nie radze nikomu stosować tego sposobu jeśli bonus za walki nie jest na maxa czy li 10 pln lub usd....



RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 20-12-2013 15:24

to gazet nie kupujesz wogole??

mleko q3 to rozumiem ten 3 lvl.

u mnie mleko high kosztuje 1.49 a low q 0.39

wino to koszt

Energy: 21.2
10.00 GBP / l czyli rozumiem ze przy zakupie za 10f podnosi mi się energia o 21.2 ??


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Lesek - 20-12-2013 15:33

Zarejestrowany z reflinka.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 20-12-2013 17:30

(20-12-2013 15:24)maladama napisał(a):  to gazet nie kupujesz wogole??

mleko q3 to rozumiem ten 3 lvl.

u mnie mleko high kosztuje 1.49 a low q 0.39

wino to koszt

Energy: 21.2
10.00 GBP / l czyli rozumiem ze przy zakupie za 10f podnosi mi się energia o 21.2 ??

Doladnie przy zakupie za 10.00 GBP energia podniesie ci się o 21,2 + mleko q3 da ci 6 energii a co do gazet to nie probowalem, więc nie wiem czy się opłaca czy nie.Bez gazet będziesz miała 28,2 energii.Bonusy za walkie zależne są od energi więc na początku dostaniesz 2,82 - podatek do rządu - i podatek dla twojego mistrzaSmile Z tymi gazetami jak chcesz to możesz sprubowac, możliwe że zarobisz jeszcze więcej wszystko zależne jest od tego jaką jest cena za 10 gazet .Napewno nic nie stracisz co najwyżej czas, tylko pamiętaj żeby walczyć raz razie, wiem że są błędy ale , nie należy robić przerwy ponieważ po każdej walce nasza energia spada o 10% i co godzine o 5% co już wieszSmile
No i przede wszytkim jak ktoś ma energię większą niż 1 nigdy ale to nigdy nie pracujcie a potem walczcie bo po pracy energia wam spadnie o 50% a po walce o 10%. Tak więc najpierw walki potem praca , dla osób które grają już dłużej i stać ich na zakup energiSmile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Twister1992 - 20-12-2013 22:18

a jak sie zarabia na arenie bo zrobilem 5 walk i nic nie dostalem?


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 20-12-2013 22:35

Zarabiasz na bonusach, na końcu każdego dnia dostajesz bonus zależny od twojej rangi tylko musisz mieć jedną broń od ataku, jedną od obrony i minimum 5 energii.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Zupagesto - 20-12-2013 22:43

Zastanawiałem się, czy do tego sposobu poza walkami z trenerem nie dodać jeszcze walk na arenie, aktualnie nie mam trochę czasu ale jakoś w weekend przetestuję czy można jeszcze zwiększyć opłacalność. Swoją drogą, nie wiedziałem, że możesz tak dokładnie przeglądać statystyki swoich poleconych MarketGlory Smile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Twister1992 - 20-12-2013 23:00

(20-12-2013 22:35)Karimes napisał(a):  Zarabiasz na bonusach, na końcu każdego dnia dostajesz bonus zależny od twojej rangi tylko musisz mieć jedną broń od ataku, jedną od obrony i minimum 5 energii.

mozesz to dokladniej opisac? no koniec dnia musze miec range i te bronie, czy chodzi o to ze np teraz walczylem sobie mialem bronie i energie zrobilem 5walk i po zakonczeniu dnia mi jakis bonus da? bo kurcze energia poszla, bronie poszly a i stracilem jakies 15zl i ciekawi mnie ten system czy mi sie chociaz wroci czy cos zle zrobilem..


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 21-12-2013 09:25

DOstaniesz bonus tylko wtedy jeśli masz tak jak Karimes napisał jedną broń ofensywna i defensywna oraz 5 energi dokładnie o północy jeśli nie masz powinien wyskoczyć ci komunikat że powinieneś dostać bonus od rządu ponieważ jesteś dajmy na to novice1 ale niespełniłeś podstawowych wymogów i bonus nie został przyznany.Według mnie arena jest nie opłacalna ze względu na zmieniający się bonus oraz to że bronie kosztują za dużo kasy.Opłaca się tylko wtedy jak się ma jakieś dużo kasyBig Grin

Tak jak mówiłem sprawdziłem twój profil i masz taki komunikat :

[Obrazek: 703919.jpg]

ale ty nic i tak byś nie dostał ponieważ masz range civil a z tego co wiem to dopiero od novice się dostaje bonus w euro


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 21-12-2013 10:53

u mnie na rynku nie ma broni defensywnej, tez tak macie w innych krajach??


Gdzie sprawdzić jaki u mnie w kraju jest towar deficytowy, tzn jaka company warto zalozyc, na co zwrocic uwagę??

zaku[ilam w zakładce invest euro trochę euro, pisze ze odstane 20 euro i 100 expa. Kiedy to ostane, nie działa to automaycznie?? Kase z paypala już pobrali Smile