Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! (/Temat-Marketing-Terminal-pasywny-dochod-na-lata-72221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 09-08-2014 00:06

Miejmy nadzieje ze to wszystko zakonczy sie pozytywnie niepoki tylko ta zmniejszana wartosc wyplacanych pakietow. Miałem racje od samego poczatku zeby podchodzic z rezerwa do tego biznesu.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 12-08-2014 19:57

PAW9191 , Rafik i do innych dzieci równiez.

Dzisiaj dostałem wypłatę z MT za pakiet 28.06. Tak jak było mówione 50% prowizji + VAT. MT będzie wypłacało za pakiety. We Wrześniu powstanie jednak grupa zamknięta dla wybranych partnerów którzy będą chcieli zarabiać z firmą. Z tego co wiem to się ustawiają już kolejki bo każdy z taką firmą chce zarabiać. W internecie trochę czasu zarabiałem i MT to topowy program.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 12-08-2014 23:05

Zeluzg napewno jestem starszy od ciebie to po pierwsze. Po drugie wiadomość o mniejszej prowizji za pakiety pochodzi z czatu programowego wiec po co taka osoba miala by klamac. Po trzecie czas wyplat za zaległe pakiety póki co się wydłuża zamiast się zmniejszać. Jak to wszystko się ustabilizuje to moze zmienie jeszcze zdanie o tym projekcie chociaz wątpie ale niech trwa jak najdłużej.
Ps. O zajmowanych kolejkach pierwsze slysze, mam wrecz odwrotne sygnały od ludzi.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - sbgorka - 25-08-2014 10:20

Ktos ma jakies newsy co z wyplatami? Ciezko cos sensownego wyczytac z ich newsow. Nie wiem czy w ogole wyplaca kase czy nie


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 28-08-2014 22:09

na fun page MT ludzie piszą ze dostają wypłaty z początku lipca w tej chwili , więc jest blisko 2 miesięczne opóźnienie .


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Golima - 02-09-2014 13:22

Czekajce, bo czegos nie kumam...
Wplacam 119e, czekam 75 dni nic nie robiac i nagle z dupy 200e ? Co to jakas lokata super procent ?
Albo nie kumam o co chodzi.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - 8gruzin8 - 02-09-2014 14:03

To po prostu kolejny świetnie zrobiony szwingiel. Konferencje na cały świat, zero konkretów. Kapitał zakładowy 1 $ beka. Wkręcanie wszystkim, że są programem jakiego jeszcze nie było, itp.

Głupich na świecie nie brak i oni o tym doskonale wiedzą. Są jak wróżbita Maciej, który nie jest wróżbitą ale wszyscy i tak w to wierzą.

Pozdrawiam wszystkich ślepo zapatrzonych - więcej dystansu - mniej podniety. No i zimne głowy to podstawa. Ci którzy wchodzą na początku sa zwycięzcami i jednocześniem trybem napędowym i oni najwięcej zarabiają, a reszta to abonamenci opłacający szczyt piramidy.

Pocieszę Was bo kiedyś (3lata temu) też dałem się wciągnąć w coś takiego. To był słynny JustBeenPaid. Załapałem się na samym początku i coś tam nawet zarobiłem bo cos około 2000% wkładu. Większość kasy miałem z refków, którzy wpłacali różne kwoty.

Pewnego dnia wszystko padło, a mi w programie zostało 6000$ i już ich nie zobaczę.

Przypomne wszystkim tylko, że JBP to był program wieczny i taki co "nie padnie nigdy".

Szczyt piramidy śmieje się z Was wszystkich i już pewnie ma projekt na kolejnych 5 takich przekrętów które uruchomią jak tylko przestaną wpływać $$$ od wiernych.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 02-09-2014 23:06

Golima i 8gruzin8 z takim podejsciem to wy napewno pozarabiacie w biznesach networkowych. Póki co w MT jeszcze nikt nie stracil.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - BigSmoke - 04-10-2014 22:06

I jak tam z wypłatami u was ?


Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Hybrid1990 - 07-02-2019 16:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.