Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! (/Temat-Ad-Hit-Profits-125-przychodu-68164)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 04-05-2013 08:35

Rozumiem ale dalej mnie to nie przekonuje. Po prostu nie widzę tego jak z tych reklam można zarobić sumę wystarczającą na taki popyt wypłat i zarobków. Oczywiście procenty będą szły w dół żeby program był wypłacalny ale mogą spaść do takiego poziomu gdzie ludzie będą już tylko wypłacać bo nie będzie sensu inwestowania w tak niski procent. Wtedy program upadnie. Jedynym wyjściem są jakieś dodatkowe płatne opcje (tak jak ta z wakacjami za 25$) ale one mogą zadziałać ale nie muszą. Po ostatniej wpadce z nobox wolę dmuchać na zimne i nie popadać w jakiś huraoptymizm. Smile
Nie chcę nikogo zniechęcać (sam mam reffa w sygnaturzeTongue) ale proszę tylko o rozwagę i pamięć o tym , że program tego typu może paść w każdej chwili. Na dzień dzisiejszy program wypłaca i z tego należy się cieszyć Smile


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Meloman - 04-05-2013 09:19

Policzyłem właśnie sobie tą twoją fortunę z reklam, i stwierdzam że upadłeś na głowę Felek.
Jesteś taki żałosny, kłamiesz w żywe oczy, mimo że nawet wiesz że nie ma opcji żeby pociągnął 2 miesiące z procentem większym niż 3% na dzień, a mowa o tym żeby w ogóle dał rade 2 miesiące przy procentach jakie otrzymywaliście w programie.




Fortuna na reklamach - kilka obliczeń:

Po lewo mamy 5 bannerów różnych serwisów, wykupienie 1 dało programowi przychód 85$, więc lewa strona strony z bannerami daje programowi 425$ z reklam. [ stan na dzień dzisiejszy ]
Po prawej stronie mamy 3 bannery, czyli 255$ z prawej strony dla programu.
Czyli mamy już dla programu 680$ z bannerów po 85$.
Największy banner czyli 720x90 daje dla programu 350$
I JUŻ WIĘCEJ BANNERÓW NIE MA i to łącznie dało 1030$ dla programu na 1 tydzień. [stan na dzień dzisiejszy w ilości wykupionych miejsc na banner]

Toć to pokrywa 50 wypłat po 20$ - naprawdę mega dochód z reklam na pokrycie wypłat Lol
A z reklam program może maximum mieć : 2050$ na tydzień, jeśli wszystkie miejsca z miejscami na banner zostaną wykupione, a to udaje się : nigdy.
Ani razu nie miał AHP sprzedanych wszystkich miejsc na banner Smile
2050$ na tydzień ? Skoro dziennie może schodzić nawet do 90tysięcy dolarów?
Wnioski pozostawiam wam, myślącym osobom [czyli bez Felka którzy wierzy ślepo że program robi miliony na reklamach..]




Pozdrawiam ciepło tych którzy myślą i korzystają z informacji, takich jak te żeby już nie utopić pieniędzy Smile

//Czerwony jest wyłącznie dla Administracji.
//Coristo



RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Coristo - 04-05-2013 09:32

Jeszcze są reklamy w zakładce surf. Po zalogowaniu : http://www.adhitprofits.com/member/surf.php

Co refresh strony / wyklinanie pojawiają się kolejne reklamy. Nie wiem jakie są stawki za te reklamy ale jest ich sporo.

[Obrazek: 2Mwok.jpg]


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - UmCyK - 04-05-2013 09:45

stawki za te strony sa małe pewnie tak jak byś wykupil reklame w buxach


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 04-05-2013 10:16

Meloman chciałbym dodać, że ten duży baner na głównej jest jeden ale są tam dwie albo 3 różne reklamy. Raz jest reklama jakiegoś buxa chyba a raz jakiś program inwestycyjny. Jest to losowe (parę razy odświeżałem stronę i się reklama na głównym zmieniała). Jeszcze jest baner samego AdhitProfits ale raczej sami sobie nie płacąTongue


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Felek11 - 04-05-2013 10:29

@Meloman ochłoń bo ci żyłka pęknie facepalm

i jeszcze przychodzą reklamy na e-mail Tongue


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 04-05-2013 10:35

Ja żadnych reklam na maila nie dostaję Rolleyes


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Felek11 - 04-05-2013 10:36

(04-05-2013 10:35)Karas09 napisał(a):  Ja żadnych reklam na maila nie dostaję Rolleyes

patrzyłeś spam?

http://scr.hu/0bhg/ck91t
takie e-maile przychodzą. koszt 1 to 49$


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Karas09 - 04-05-2013 10:41

Nic tam nie mam Undecided. Kiedyś może to raz czy dwa razy widziałem ale to tyle.


RE: Ad Hit Profits - 125% przychodu !!! - Meloman - 04-05-2013 10:55

Widzę że wdałem się w dyskusję z bardzo niekompetentną osobą, a szkoda bo miałem chociaż nadzieje że spróbuje obronić swój boski program Smile
No nic, jeśli nic nie masz na obronę Felek.
To ja w takim razie śmiało mogę uznać że program leci w dół, pieniędzy w programie coraz mniej, ciekawe jaki dzisiaj dzienny procent łączny będzie.





Więc jeśli ktoś chciał tutaj inwestować to tylko i wyłącznie tydzień temu to był już ostatni czas, teraz program ma pochyłą w dół i jeśli ktoś się przymierza z dużą kwotą to odradzam, a czemu ? To już poparłem kilkoma argumentami w postach na tej stronie jak i poprzedniej. Chociaż ostateczna decyzja należy do was i tak, a ja tylko informuję o pewnych sprawach.
Pozdrawiam.

//Czerwony jest wyłącznie dla Administracji.
//Coristo