Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org (/Temat-FAQ-Umowa-o-dzielo-AstroCash-org-66937)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - MrMystery - 19-07-2013 11:02

Podobno ma wysłać na dniach razem z czerwcowymi. A może już wyszły wczoraj.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - HardCoreSex - 19-07-2013 12:12

Macie rację, chyba zrezygnuję z tej całej umowy.
Dzięki za wskazówkę MrMystery.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Aroonia93 - 19-07-2013 23:23

to są jakieś jaja... sierpien za tydzien a umów za maj nie ma... kpina jakaś..
AC podajcie powód ? widze ze nie ogarniacie juz chyba tego wszystkiego ? , jeżeli jest umowa za maj , wysyłacie za maj a nie tłumaczycie sie ze wyślecie razem z umowami za czerwiec , jeżeli nie potraficie tego ogarnąć w terminie który podajecie to moze zrezygnujcie z umów ? bo jezeli komus podajesz termin to go dotrzymujesz , a was to przerasta i to nie tylko pod względem umowy ... gateway-obiecanki cacanki , miał byc ponad rok temu i co ? robicie w chu**a ludzi którzy na was zarabiają Undecided


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Roxi5017 - 24-07-2013 21:13

Cytat:AstroCash.org, dnia 24 Lip 2013 - 18:11, napisał:
Po co mam sie wypowiadać skoro umowy już zostały wysłane?
Dostaniecie to będziecie się chwalić zapewne w tym temacie Smile

Pozdrawiam!

Info z innego forum Wink


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - joseph - 26-07-2013 11:23

nie uwierzycie ale wlasnie doszly do mnie umowy za maj i czerwiec Big Grin dzieki astro Wink


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - WazzaP - 26-07-2013 12:53

(26-07-2013 11:23)joseph napisał(a):  nie uwierzycie ale wlasnie doszly do mnie umowy za maj i czerwiec Big Grin dzieki astro Wink

Do domu czy do skrzynki?


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - JaviDesire - 26-07-2013 16:26

Do mnie również dotarły umowy.

@UP poleconym.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - fastarek - 26-07-2013 17:05

Nie wiecie może jak Urząd Pracy potraktuje taką umowę.
O to chodzi czy dadzą kopa.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - Doragon - 30-07-2013 13:09

Urząd pracy i umowa o dzieło hmmm ogólnie rzecz biorąc przepisy są niedopracowane i lepiej
już nie mieć tej umowy. Każdą prace zarobkową trzeba zgłosić nawet jak to jest 50zł na umowie o dzieło.
I tu już musisz się wyrejestrować. Każde podjęcie pracy trzeba zgłosić do 7 dni inaczej kara od 500zł.
I tu duża wada od astrocash bo umowy docierają z dużym opóźnieniem. No ale się chyba inaczej nie da
bo trzeba przekroczyć najpierw 200$. Jeśli jesteś pewien, że astrocash da ci umowę za sierpień to
do 7 sierpnia musisz to zgłosić i się wyrejestrować bo umowę którą dostaniesz gdzieś we wrześniu będzie
obowiązywać od 1 sierpnia. Po za tym na tej umowie nie masz ubezpieczenia i składek do zus. Ubezpieczenie
można wykupić ale składek nie można odprowadzić nawet jak byś miał 10000zł na miesiąc. Dlatego jestem
całym sercem za Dudą który chce to zmienić. Z umową od astrocash łatwiej się rozliczyć z podatków i właściwie tyle.


RE: FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org - MrMystery - 30-07-2013 13:20

(30-07-2013 13:09)Doragon napisał(a):  Ubezpieczenie
można wykupić ale składek nie można odprowadzić nawet jak byś miał 10000zł na miesiąc. Dlatego jestem
całym sercem za Dudą który chce to zmienić.

Nie mów mi że chcesz składki odprowadzać do ZUS? Ja zawsze byłem za umowami o dzieło i przy tym pozostanę. Wolę sam rozdysponować swoim kapitałem a nie że mi połowę ucinają i dają na obecne emerytury tylko po to bym nie miał pewności co będzie z moją. Mając 10 000 nie lepiej ci odłożyć na konto oszczędnościowe zamiast czekać aż Duda coś zmieni żebyś mógł płacić ZUS i nie wiedzieć co się z Tym dzieje. Powodzenia

Niech żyją umowy śmieciowe!!