Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 23-01-2014 10:13

O co chodzi z tym że ponoć forma się przenosi i zamykają serwis ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 23-01-2014 15:09

skąd masz takie informacje?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 23-01-2014 15:44

Wyniknęło małe nieporozumienie z tym zamykaniem serwisu, więc bez paniki- nic się nie zamyka :-)

Wiecie może o której godzinie jest pobierana kasa za autopay? Rano naliczyło mi normalnie tak jak zawsze za wynajętych i nie widzę, żebym jakoś mniej dostał z powodu autopay.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 24-01-2014 15:27

mam pytanko, czy druga osoba reflink (brat cioteczny) jesli nie ma konta paypal, to moze wpisać moj meil? czy wykryje ze taki adres istnieje w bazie?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 24-01-2014 15:29

Raczej wykryje, w każdym razie w innych buxach nie było to możliwe, jak kiedyś próbowałem.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - jasmin - 24-01-2014 16:20

(24-01-2014 15:27)Tigra98 napisał(a):  mam pytanko, czy druga osoba reflink (brat cioteczny) jesli nie ma konta paypal, to moze wpisać moj meil? czy wykryje ze taki adres istnieje w bazie?
Pewnie wykryje. Może paść podejrzenie o multikonto. Cóż to za problem, założyć PP?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 24-01-2014 19:57

nie no spoko , tak tylko zapytalem , braciak załozył juz paypala.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 26-01-2014 01:33

Podczas klikania reklam dostaję nieraz komunikaty, które trochę mnie przerażają. Czy też dostajecie coś takiego?

"Nie masz pozwolenia na oglądanie tej reklamy.\nWygląda na to, że próbowałeś obejrzeć reklamę zarezerwowaną tylko dla premiowanych uczsetników co oznacza, że próbujesz nas oszukać. Potraktuj to jako ostrzeżenie, następnym razem Twoje konto zostanie po prostu skasowane"

Nie mam pojęcia o jakim oszukiwaniu tu mowa, bo klikam uczciwie. Ten komunikat nie ma sensu tym bardziej, że ja posiadam premium, więc nie wiem o co chodzi.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 26-01-2014 08:39

(26-01-2014 01:33)Hextor napisał(a):  Podczas klikania reklam dostaję nieraz komunikaty, które trochę mnie przerażają. Czy też dostajecie coś takiego?

"Nie masz pozwolenia na oglądanie tej reklamy.\nWygląda na to, że próbowałeś obejrzeć reklamę zarezerwowaną tylko dla premiowanych uczsetników co oznacza, że próbujesz nas oszukać. Potraktuj to jako ostrzeżenie, następnym razem Twoje konto zostanie po prostu skasowane"

Nie mam pojęcia o jakim oszukiwaniu tu mowa, bo klikam uczciwie. Ten komunikat nie ma sensu tym bardziej, że ja posiadam premium, więc nie wiem o co chodzi.

będzie nowe konto premium za 700-800$ za rok
te komunikaty to po prostu testy na głównym serwisie ( osobiście mnie przeraża brak profesjonalizmu z ich strony i brak prowadzonych testów na lustrzanym odbiciu strony)
także po wejściu nowego premium niektóre reklamy przestaną być dostępne
więc masz premium a po zmianach nie będzie to te premium Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - dusigrosz - 26-01-2014 11:46

Ktoś wie czemu ostatnio jest tak mało reklam?