Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - alizen - 18-01-2013 21:28

Dla mnie to wielki SCAm nie wypłaca


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 18-01-2013 21:45

Panowie, z przykrością muszę Wam powiedzieć, że tym którym pojawiłą się owa wiadomość że banned to niestety nie mają co liczyć na rychły powrót :/
również robiłem sobie na kilku jednocześnie nie spadając poniżej 80% gdy pojawiłą się taka wiadomość. Było to miesiąc temu i nadal ją mam. Najgorsze jest to że ten ban jest na wszystkie taski. Co gorsza nic z tym nie robią bo mają takich przypadków mnóstwo. Jak napisałem na takim niby forum to dostałem przygotowaną wcześniej formułkę że się tym zajmą ale do tej pory nie zostało nic zrobione :/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 18-01-2013 21:47

Ale widziałem że jakoś robiłeś wczoraj te taski,zmieniłeś nick czy jak,nowe konto?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 18-01-2013 21:53

Czyli co, dostaliśmy bana i nie mamy na co liczyć ? Trochę bez sensu, przecież robiłem wszystko zgodnie z regulaminem...


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 18-01-2013 21:53

robię robię, jeśli ktoś dostał ten komunikat to zapraszam na PW to pomogę każdemu Smile tutaj nie chcę bo czasem ktoś od nich może się napatoczyć

@resis ja też robiłem wszystko zgodnie z regulaminem. Poprostu dużo ludzi tak dostaje i to zgłasza tylko nie wiem czy na pomoc z crowdflowera mozna liczyc wogole skoro i tak maja tylu chetnych. Nie wiem czego dostaliśmy ale skoro oni mnie wyr..chali to ja nie zostaje dłużny


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 18-01-2013 21:56

Idiotyczne, od jakiegoś miesiąca zarabiam w ten sposób, nie powiem fajne sumki wpadają i nagle dają mi bana za nic, to są jakieś jaja.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 18-01-2013 22:00

kiedyś coś chyba mi się rzuciło w oczy że to może być spowodowane "super aktywnością" jeśli chodzi o wykonywanie zadań.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 18-01-2013 22:03

No to w takim razie faktycznie mogli by dać mi bana.Zdarzało się, że czasem robiłem zadania praktycznie bez przerwy. Co nie zmienia faktu, że powinni chociaż poinformować za co się dostało blokadę.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 18-01-2013 22:18

Zbyt aktywni, co to za powód. Ktoś ma czas to jedzie. Może boli ich że nie robi się błędów i kasę za dużą wyciąga. Nie widziałem nigdzie w regulaminach że nie można siedzieć np: cały dzień


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 18-01-2013 22:20

Wydaje mi się, że tutaj bardziej chodzi o to, że ktoś robi zadanie za zadniem. Znaczy się, że w jakiś nienaturalnie szybki sposób odświeża stronę czy coś. Jak dla mnie to sobie jakieś jaja robią.