Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - patryk5599 - 25-04-2012 18:25

Strona JBP jest obecnie „ulepszana” dla wszystkich użytkowników.
Niestety dostęp do strony w tym czasie nie będzie możliwy.
Strona jest przygotowywana do szybszej obsługi matryc.
Są również instalowane nowe filmy szkoleniowe dotyczące matryc, restartu, itp.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ignisinferius - 25-04-2012 19:12

kojarzy ktoś kiedy nastąpi restart? ostatnio były jakieś pogłoski


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 25-04-2012 19:14

Gdyby komus nie dzialala strona to wystarczy zmienic dns:

panel sterowania - połączenia sieciowe - właściwości danego połaczenia sieciowego w opcjach ogólne jest "protokół internetowy TCP/IP klikacie własciwości" i tam na dole jest "użyj następujących adresów DNS i wpiszcie 208.67.222.222 opcjonalnie a alternatywny ten 208.67.220.220, powinno działać, bo u mnie działa.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Kicaj89 - 27-04-2012 20:01

Mógłby ktoś potwierdzić lub mnie ewentualnie poprawić...Wpłacam zaraz po restarcie na JSS np. 10000$...kupuję za to 1000 pozycji, te pozycje zarobią przez 75 dni 15000$ i załóżmy że przez te 75 dni nie było restartu...i teraz...czy mogę wypłacić na AP całe 15000$(oczywiście nie liczę prowizji)?...czy tylko to co zarobię(czyli 5k$)?
I drugie pytanie...jeśli będę mógł wypłacić 15k$ po tych 75 dniach to z tych wygasłych pozycji można jeszcze wyciągnąć jakieś zyski?...bez upgrade konta


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 27-04-2012 21:16

1. Wypłacisz 150% zainwestowanych pieniędzy, a więc na tym przykładzie- 15000$ jesli nie wykonywałeś reinwestycji.

2. Bez upgrade to już koniec zarobku, chyba że wykupisz up za 15$/3 miesiące, wtedy każde 4 wygasłe pozycje tworzą Ci matryce, z której masz 60$ bonusu.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 27-04-2012 21:20

przez 2 dni nie dodawali 2% bo trwały prace z serwisem, dzis 3 dzien i zarobki nie zmienne...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 27-04-2012 21:25

26.04 nie dodawali, gdyż wprowadzali nowe panele reklamowe, co zapewni duży dochód dla JBP- a co to znaczy dla nas? Miejmy nadzieję, że restarty nie będą odbywać się już tak 'często'. Jest to poważny krok do przodu, także bądźmy wyrozumiali, tym bardziej że wydłużyli nam żywotność pozycji o jeden dzień, więc zarobek będzie ten sam, lecz lekko odsunięty w czasie.

Co do dzisiaj- zarobki 2% ruszyły o 19:00 i idą w zależności od numeru ID, więc pieniędzy można będzie się spodziewać dziś w nocy/jutro rano.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 28-04-2012 16:16

Ja mam inne pytania Smile
1. Jeśli wykupię premium (mam na myśli upgrade1) dzień-dwa przed wygaśnięciem wykupionych pozycji, to zamienią się w matryce? Czy to dotyczy tylko pozycji kupionych w trakcie trwania ważności konta premium?
2. Czy dostaję jakieś powiadomienie, że upływa mi termin ważności kota premium?
3. Co daje 2 poziom upgrade'u?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 28-04-2012 16:43

1. Swobodnie możesz kupować upgrade konta nawet dzień przed wygaśnięciem pozycji.
2. Po wykupieniu upgrade na stronie głównej mamy cały czas powiadomienie, ile dni nam pozostało.
3. 2 i 3 poziomy upgrade'u są na tą chwilę jak dobrze pamiętam niedostępne, dają nam dostęp do szkoleń osobowościowych, marketingowych, etc.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 28-04-2012 16:44

Nie myl premium z upgrade.
Jezeli kupisz upgrade kilka dni przed to wygasle pozycje zamienia Ci sie w matryce.
Co do powiadomienia to nie wiem, bo nie sprawdzalem.
Poziom 2 daje Ci dostep do poradnikow JBP oraz jezeli twoj polecony kupi takze upgrade 2 to dostajesz jakas tam prowizje za niego, nie pamietam jaka to kwota dokladnie byla takze nie chce wprowadzac w blad.