Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny (/Temat-W-tym-roku-bede-zapie-al-jak-poje-ny-142334)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 30-05-2017 15:24

A wiesz powiem Ci tak ku#wa że dość srednio Tongue Parę ma zalet ta tyra ale tez ma sporo wad ;/ Teraz pracuje w branży mięsnej Big Grin Kompletnie inna branża niż dotychczas Big Grin Jestem magazynierem chyba jesli mogę to nazwać tak xD Teraz schabowe, karkówka, ogony i płuca nie są mi obce xD Ale w tej mogę sie spokojnie udać na papieroska w czasie pracy, a nie jak w poprzedniej w kiblu i za jednym razem poł szluga poszło z dymem. A z wad to co drugą sobotę do pracy na 3 rano Rolleyes Ich popierdoliło chyba xD i to tego załadować 5 ton mięsa ręcznie na samochód w jakieś 2 godz. oczywiście we 3 xD Oczywiście tych wad i zalet jest wiecej A teraz zabieram się do pracy Big Grin


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - danoneksss - 30-05-2017 17:46

To już wiemy kto dostarczy mięsko na grilla na zlot ZC Big Grin


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 30-05-2017 20:43

[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 7/100




Witajcie! Dziś pierwszy dzień w nowej tyrce Big Grin chu...wo jak wszędzie Big Grin No ale ch*j to tylko tymczasowe zatrudnienie. To nie ważne ważne to co tu sie dzieje mianowicie priorytet to zarobki z internetu Big Grin jeszcze tylko 113 zł i będzie osiągniete 10% mojego celu Big Grin Ale ta dobra passa musi się kiedyś skonczyć bo ile może to trwać Big Grin w tydzień prawie 400zł? Pozycje idą w góre lekko nie są to mocne skoki ale jakoś idzie(zazwyczaj 2-6 pozycji w góre) Co najdziewniejsze, że najładniej ile w góre nisza której nie linkowałem wgl xD A dziś standardowo 20 linków i 3 nisza kompletnie podlinkowana Big Grin

(30-05-2017 17:46)danoneksss napisał(a):  To już wiemy kto dostarczy mięsko na grilla na zlot ZC Big Grin

No jasne Big Grin Mówić co trzeba da się jakoś przemycić Big Grin Opchnę za połowę ceny xD




[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 387/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 31-05-2017 20:36

[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 8/100



Witajcie! To już 9 dzień Big Grin Jak ten czas leci Tongue No i 2 dzień w pracy ;/ Której mam już dosyć, ta praca to jakiś ku*wa matrix Rolleyes Ale ch.. z tym. Dziś zajałem się rozbudową zaplecza do mojego zarabiania, dziś jedynie wrzuciłem linki do indekserów oraz wypisałem kilka rzeczy które musze wykonać przy blogu NOF. I na ten moment koncze linkowanie nisz Smile Trochę tą sytaucją stracilem motywację Smile Miałem jeszcze kilka info przekazać ale może zrobię to jutro Smile No i chyba już się kończy moja dobra passa :/




[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 409/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 01-06-2017 20:22

[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 9/100




Witajcie! Dziś nic nie zrobiłem ;/ A czemu ponieważ skończyłem linkować nisze z bloga NOF i plan sie skoczył. Dlatego jutro siądę po pracy i napiszę plan działania na kilkanaście dni albo i więcej. Tak aby odpalić kompa i mieć napisane co mam robic. To bardzo ważne aby mieć wyzanczone cele oraz zrobiony plan na jakiś czas tak aby nie tracic czasu na zastanawianie się co dziś zacząć robić, a potem wychodzi na to że czas minął a my nic nie zrobiliśmy ;/ Nie bez powodu ludzie sukcesu o tym mówią Smile

[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 462/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Zarobiony_Koles - 02-06-2017 04:50

Z planem masz rację, sam jak już skończę szkołe, każdy swój kolejny dzień będę sukcysywnie planował aby wycisnąć z niego maximum, ile mogę!


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 04-06-2017 05:41

[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 10,11/100



Witam po krótkiej mojej nieobecności. Grosza trochę wpadlo więc nie jest żle. Wczoraj tak srednio cos robiłem lenia miałem. W piątek sobie trochę zaplanowałem działań jakie mam wykonać, tak aby caly czas przeć do przodu. Jesli chodzi pozycje, to nadal one sa w tych samych miejsach co wcześniej. Narazie cierpliwe czekam, tzn jakies większe ruchy sa, ale wciąz to za mało aby moje pozycje były w Top 10. Do dziś wieczora Big Grin



[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 719/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Noozer - 04-06-2017 10:47

Ciekawy dziennik, życzę osiągnięcia celu Smile


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 04-06-2017 20:25

[Obrazek: 4950108.png]

DZIEŃ: 12/100



Witajcie! No i stało sie!!! Rozstałem się z moją dziewczyna Sad Staraliśmy się to uratować ale się nie dało już :/ Rozstaliśmy sie w pokoju Smile A ja nie tracąc czasu wyruszyłem na "łowy" i dwa numery zdobyte i to od zajebistych dupeczek Big Grin Jestem chyba w szczytowej formie jesli chodzi o podrywanie dziewczyn Huh szkoda ze nie w zarabianiu hajsu ;/ Mała wskazówka dla chłopaków: Im jesteście mniej poprawni ty większa szansa na wyrwanie laski i dostanie nr Big Grin Wskazówka testowana wielokrotnie Big Grin Dobra koniec pier---enia o szopenie. Jesli chodzi o moje strony to w tym tygodniu zajme się wspołczynnikem TF dla bloga NOF oraz HAT o stosunek CF do TF jest tragiczny :/ A resztę tygodnia spędze nad rozwijaniem mojej metody zarabiania oraz wyrywaniu kilku dziewczyn i zdobycie ich numer Big Grin Fajna to zabawa, może kiedys bym został trenerem uwodzenia 2

[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 725/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - smagalaz - 06-06-2017 12:31

No i gitarka Wink Najbardziej to szkoda tych facetów, co tracą czas na użalanie się. A jak mówi stare polskie przysłowie - coś się kończy, coś się zaczyna, Arka Gdynia ku*wa świnia.

Powodzenia w pracy. Spoko idzie, oby tak dalej.