Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 20-06-2015 11:11

Witam
Ja złożyłem podanie do Wiktora zgłoszenie wczoraj zostało rozpatrzone negatywnie, pewnie dlatego, że się nie nadaje i nie posiadam własnego zaplecza nie mówiąc jedynie o kilku kontach i jednym fanpagu z 600 like
Zgłosiłem się do kolejonego mentora myślę, że się nie uda Sad


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - zjadamkredki - 20-06-2015 11:13

Cytat:Zgłosiłem się do kolejonego mentora myślę, że się nie uda Sad

Rozj*bałeś mnie tym zdaniem beka


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 20-06-2015 11:18

I co w tym śmiesznego


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - badi1992 - 20-06-2015 11:25

no trzeba mieć nadzieje a nie być takim pesymistą Tongue


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 20-06-2015 11:26

Nie mam szczęścia


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - zjadamkredki - 20-06-2015 11:30

Bo się żalisz Tongue Skoro z góry zakładasz, że Cię nie przyjmą to po co w ogóle wysyłasz zgłoszenie ? Big Grin

Mi się akcja z mentorami bardzo podoba - dla kogoś kto na serio jest kompletnie nowy taki mentor się przyda. Sam jak zaczynałem to nie miałem mentora a chciałem mieć, ale nie mogłem znaleźć i musiałem kupować poradniki, więc lepiej jest przekazać te 20% niż 200-300zł ?

Btw. jest ktoś kto uczy jak tworzyć zaplecze w postaci stron www od 0 ? Przymierzam się do tego od dłuższego czasu, ale nie mogę tego ogarnąć Big Grin Nie musi to być nawet ktoś z mentorów leadmore, może to być też prywatnie Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Arko21 - 20-06-2015 11:35

Prawdopodobnie będą jeszcze kolejne tury naborów, więc nic straconego. Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 20-06-2015 11:39

Mi pomysł również się podoba nie powiedziałem, że nie
Sam jestem lajkiem w Leadmore no ale mentor zapewne ma o wiele więcej lepszych odemnie kandydatów
A pomysł jest Super Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Haxite - 20-06-2015 11:42

Paid, zapewne jest w tym śmieszne twoje podejście bo fakt rozbawiłeś mnie tym co zacytował zjadamkredki.

Jeśli chodzi o moje podejście do mentorów. Osoba taka ma już bagaż doświadczeń w zarabianiu, więc mogę i cały miesiąc nic nie zarobić by kolejne 11 miesięcy zbierać dniówki od 50 zł, a na koniec roku np 300/dzień.

Osobiście wolę sprawdzone i konkretne doświadczenie niż rok czasu szukać po omacku metody do dobrego zarobku, którą mentor mógłby przekazać w miesiąc, wtedy mam więcej czasu na wymyślanie, modyfikowanie etc pomysłów, nisz i w dłuższej perspektywie czasu raczej ja wychodzę na plus.

Z takiego założenia wychodzę więc te na początku 20% to pikuś w porównaniu do tego ile możliwości mogę zyskać :-)


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 20-06-2015 11:42

O Arko21 do Ciebie wysłałem zgłoszenie
Prawda nic straconego będą jeszcze kolejne tury Smile

Ja od mentora jak już by mnie jakiś przyjął to nie wymagam wiedzy którą mi przekaże a ja już po tygodniu będe zarabiać krocie już bym się cieszył jak bym miał po tygodniu z jednego leada albo dwa to już bym się cieszył z pierwszych zarobków Wink