Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o subach SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co sądzicie o subach SMS? (/Temat-Co-sadzicie-o-subach-SMS-109839)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Co sądzicie o subach SMS? - rejwus15 - 06-07-2015 19:14

Raz udało mi się na leadmore zarobić około 100zł, wypłaciłem i od tamtej pory nie mam z tym nic wspólnego, nigdy nie miałem do tego głowy, raz przyszła mi na myśl pewna nisza związana z cs'em, słaba, bo słaba, ale 100zł wyciągnąłem. Jestem do tego nastawiony dosyć neutralnie, jeżeli miałbym jakiś mega sposób jak najbardziej bym z niego korzystał, żeby "hajs się zgadzał", póki co nie mam pomysłu, żadnego poradnika i się w to nie bawię.
To też sposób na zarobek, jak każdy inny, tylko troszeczkę "brutalny".


RE: Co sądzicie o subach SMS? - drynd3k - 06-07-2015 19:38

Ja jednak zostane przy tym, że bogactwo zbudowane na czyimś nieszczęściu to nie bogactwo Wink


RE: Co sądzicie o subach SMS? - todek78 - 06-07-2015 20:11

drynd3k
zgadzam się z Tobą. Chhciał bym zobaczyć reakcję tych którzy tak bronią subów, jak by poszli np do kina i przy wyjściu kazali im dopłacić 100 zł bo było na bilecie małym druczkiem napisane, albo na tabliczce przy kasie Wink
Powiem tylko tyle - dobro zawsze powraca i to z wielokrotną siłą. Dokładnie tak samo jest ze złem.
Ja jestem katolikiem, chodzę do kościoła i się tego nie wstydzę. Zarabiam w Internecie i nigdy nikomu nie powiedziałem nieprawdy żeby tylko mieć korzyści z niego. Każdy mój ref wie o każdym najmniejszym ryzyku, co go czeka i wg. Inwestuje, pomagam nie moim poleconym i zarabiam uczciwie. Sumienie mam czyste i dobrze mi z tym. Jeśli komuś jest dobrze z tym, że ktoś nieświadomie wydał na niego pieniądze, bo nie jest oblatany w pewnych sprawach, to jego sprawa. Niech się cieszy z tego 'bogactwa'.
Nigdy nie będę pracował jako konsultant w banku, jakiejkolwiek sieci komórkowej i podobnych firmach, bo świadome naciąganie ludzi na 'szczegółach' napisanych małym druczkiem nie jest zgodne z moim sumieniem.
Każdy ma swoje sumienie. My tylko możemy mówić i uświadamiać, ze są inne ludzkie sposoby zarabiania bez żerowania na nieświadomości innych.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego wszystkim, którzy są przeciw takim metodom zarabiania, i tym bardziej tym, którzy własnie tak zarabiają.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Goldes - 06-07-2015 20:26

Nie oceniajcie wszystkiego tak ogólnikowo ..... ok rozumiem jak ktoś promuje "darmowe" itp to ok sam tego nie lubię i zgłaszam jak zobaczę ale jeśli ktoś działa na real content to co mu macie do zarzucenia ? Bo po waszych wypowiedziach wnioskuję że takich też potepiacie. Mówicie o zarabiających na subach "oszuści" "naciągacze" "złodzieje" a podejrzewam że większość z was nie jest lepsza, zasysając kolejny piracki film grę program sami też kradniecie... Moim zdaniem by móc coś zarzucić komuś innemu samemu trzeba być "czystym", nie mówię że nie można wyrazić swojego zdania na ten temat ale nie zarzucajcie komuś że jest oszustem jak nie wiecie jak działa.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - todek78 - 06-07-2015 20:31

Ok, przepraszam, masz rację. Źle określiłem to wrzucając wszystkich do jednego worka Wink


RE: Co sądzicie o subach SMS? - selfie - 06-07-2015 20:37

@[todek78] Oczywiście lepiej jest żebrać o refów i zasyfiać galerię, promując nawet scam programy i naciągać ich na wpłaty, obiecując złote góry Wink Rzeczywiście dużo się różnisz od tych co promują suby.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - todek78 - 06-07-2015 20:57

selfie
Ja o nikogo nie żebrzę i nie zasyfiam galerii, tylko przedstawiam programy gdzie można nawet bez refów zarobić z normalnej inwestycji, bo takie są, tylko trzeba spróbować, a nie iść na łatwiznę i jeszcze pisać nieprawdziwe informację na czyjś temat... Jest ryzyko, o którym każdemu mówię. Mam kilku poleconych w każdym programie i zapytaj każdego z nich, czy kiedykolwiek obiecałem mu złote góry a dostał kupę g... Czy kiedykolwiek naciągałem kogoś z nich na wpłatę. Nawet jak przedstawiam jakikolwiek program, to zawsze proponuję aby się przyjrzeć i jak się okazuje ze to scam, to im to mówię. Ostatnio fakt, Dałem informację o programie, który nie wiem czy jest scamem, bo dopiero ruszył, ale swoim poleconym na samym początku powiedziałem, ze nie ma co inwestować na razie, a teraz im mówię, ze wcale niech nie inwestują. Zawsze mówię szczerze jak jest. Jeśli nie wiesz nic na mój temat, to nie wypowiadaj się bo nie masz do tego prawa. Ja o Tobie nic nie mówię, bo Cię nie znam i nie mam prawa się na Twój temat wypowiadać, napisałem ogólnie, ale widać że znane powiedzenie 'uderz w stół a nożyce się odezwą' nie straciło nic na znaczeniu Wink


RE: Co sądzicie o subach SMS? - selfie - 06-07-2015 21:27

Przecież ja tylko wrzuciłem Cię do jednego worka ze wszystkimi zarabiającymi w ten sposób tak jak Ty wszystkich zarabiających na subach więc bardziej do Ciebie pasowałoby powiedzenie: "Uderz w stół a nożyce się odezwą" beka

Dwa polecałeś program który jest scamem i w dodatku kłóciłeś się z tymi którzy mówili prawdę o tym programie.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - todek78 - 06-07-2015 21:38

Czy widziałeś, że przyznałem się do błędu i przeprosiłem? To jest sztuka, której wielu jednak nie potrafi - zbyt duże ego niestety...
No właśnie nie polecałem, tylko wstawiłem informację, a to jest wielka różnica. Napisałem o tym ale chyba nie zauważyłeś tego Wink no i tam nikt nic nie stracił bo po dokładnym zapoznaniu się z regułami każdemu napisałem, żeby nie inwestować, każdy wiedział o tym, ze jest ryzyko, ja nie zostawiam swoich poleconych. No i co najwążniejsze, ja nie pisałem nic małym druczkiem, żadnych ukrytych informacji. Wink


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Lotheo - 06-07-2015 21:41

Tylko jedno mnie zastanawia. Wy wszyscy, co tak narzekacie i nazywacie Nas (zarabiających na subach) oszustami. Jestem ciekawy tylko tego, czy jak nie będziecie mieli, co do garnka włożyć, a będzie rodzina na utrzymaniu, to czy odrzucilibyście pracę jako:

- bankier (żerujesz na prowizjach i ukrytych kosztach)
- przedstawiciel handlowy (wciskasz ludziom gówno, żeby tylko wydrzeć jakieś grosze z prowizji)

w/w zawody polegają na jawnym ruchaniu innych w dupala, bo jeśli tego nie robisz to nie zarobisz i wylecisz na zbity ryj. Smile

Warto wspomnieć, że wiele osób tutaj nie ma nawet 18 nastu lat, a dorabia na subach. Lepiej, żeby to robili, niż chyba stali na osiedlach i robili dziesiony innym ludziom?

Punkt widzenia zależy od punktu leżenia. Inaczej byście śpiewali, jak by Was przycisnęło w życiu. Spokojnie, bo życie każdego weryfikuję i niedługo przekonamy się, czy nadal wszyscy będziecie tacy uczciwi Smile