Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Ballhaus - 30-03-2020 20:21

(30-03-2020 19:12)star4x5 napisał(a):  Piszcie do Paypala im więcej zgłoszeń to im konta pozawieszają. Twitch.tv z tego co napisali olewka jedynie mogą zbanować streamerów którzy korzystają z tej strony

Przez Centrum Rozstrzygania?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 30-03-2020 20:29

Tak najlepiej jak zrobisz spór od razu przekształć go w roszczenie bo cwaniaki Ciebie ubiegną i napiszą jakąś ścieme a tak to ty opiszesz że Cię ograbili z kasy i nie możesz sie zalogować itd. Możesz dopisać że wielu poszkodowanych osób jest z tej strony.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Ballhaus - 30-03-2020 22:26

(30-03-2020 20:29)star4x5 napisał(a):  Tak najlepiej jak zrobisz spór od razu przekształć go w roszczenie bo cwaniaki Ciebie ubiegną i napiszą jakąś ścieme a tak to ty opiszesz że Cię ograbili z kasy i nie możesz sie zalogować itd. Możesz dopisać że wielu poszkodowanych osób jest z tej strony.

czy można po polsku czy po angielsku?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 31-03-2020 03:41

Ja pisałem po polsku.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - uniqat94 - 04-04-2020 12:53

Zarabiałem na tym z pół roku temu, zleciłem 5 wypłat. Ostatnio znów zacząłem na tym zarabiać, nabiłem 84 $ i od 2 dni nie mogę się zalogować, a więc Huh


RE: Twitchfollowers - PŁACI - SkylineR34 - 08-04-2020 15:05

Tez mam bana, a rok czasu płacili bez problemów.
Nigdy multikont nie robiłem, żadnych botów, zawsze logowanie z 1 Ip, 1 sprzętu, w zasadzie w tych samych godzinach i bez nocek itd.
Dogadać się już nie da, odzyskać wpłaty też nie bo minęło za dużo czasu.
Jedynie co można to pousuwać wszystkie fallowy na twitchu co polecam każdemu zbanowanemu zrobić.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 08-04-2020 16:17

Ogólnie nie wiem czy wiecie, ale potem ponoć jakiś inny admin przejął stronę i wtedy się to wszystko zaczęło.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Patryllo24 - 15-04-2020 00:08

U mnie podobny problem, dziwne że po zleceniu wypłaty 32$ na drugi dzień nie mogłem się zalogować, pisze do supportu to mówią żeby cookies/cache przeczyścić ale nic to nie daje..


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 15-04-2020 06:11

A po tym spytają się Ciebie o login a po loginie unfortunately we detected suspicious activity in Your account ....


RE: Twitchfollowers - PŁACI - pointsmaster - 15-04-2020 06:16

Jak u Was z logowaniem się do serwisu? U mnie po kliknięciu "LOGIN WITH YOUR TWITCH ACCOUNT" nic się nie dzieje.