Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 10-01-2015 10:51

yyyy co to kur** za reset po nowym roku? Miałem średnią 12 gr. to mogłem podjechać na klikach do wypłaty a teraz nie mogę bo mam średnią 0 gr. i chciał nie chciał, muszę jechać na udziałach facepalm

[Obrazek: 3jU8svy.png]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 10-01-2015 10:56

Jak może właściciel crashować żeby zachować hajs dla siebie skoro jeśli strona nie działa to i pewnie nikt wpłacać nie mógł facepalm. Pomyśl trochę chłopie beka Skończcie już z tymi teoriami spiskowymi bo się czytać tego nie chce już. Rekompensaty? Nikt nie karze Ci wykupować reklamy płatnej. Żeby zarabiać na tanich aukcjach, wcale nie musisz inwestować w żadną reklamę. Więc za co rekompensata ja się pytam?

Jak na Firesubie padały serwery na Galach KSW czy innych wydarzeniach to ktokolwiek płakał do nich o rekompensatę? facepalm


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 10-01-2015 10:59

@UP

hahahahahahahahahhaahhah. Tyle ode mnie Smile

A tak na poważnie to nie wiąże Cię z nimi żadna umowa tak na prawdę jak np. z T-mobile że w przypadku nie świadczenia przez nich usług jak należy, możesz zerwać umowę albo ubiegać się o jakiś rabat na fakturze. Skoro Cię z nimi nic nie wiąże to pytam jeszcze raz. Z jakiej racji masz dostać rekompensatę? skoro żadna z dwóch stron nie otrzymała warunków współpracy?facepalm

Idź do sądu ubiegać się o 30 zł bo Ci się klawiatura wytarła. Nie no zaraz chyba spadnę z fotela.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Radek4921 - 10-01-2015 11:00

(10-01-2015 10:58)SageTheGemini napisał(a):  Za zmarnowany czas na reklamowanie, zresztą klawiatura też sie zużywa..

facepalm


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 10-01-2015 11:01

(10-01-2015 10:38)oglaszam napisał(a):  Do Tanieaikcje. Mogę mieć pewność, że dzisiaj serwis będzie działał?
Wczoraj przez te awarie straciłem koło 200 zł.
Nie chcę tracić czasu i sił na spam za którego nic nie dostanę.
Może pomyślcie nad wypłaceniem nam jakiejś rekompensaty?
Proponuję obliczyć średnią dniówkę dla każdego i dopisać ją do
istniejącego stanu konta. Wydaje mi się to uczciwą propozycją.
Huh
Tak głupiego pytania jeszcze nigdy nie czytałem, Tanie Aukcje to nie fundacja charytatywna, chcesz to robisz nawet gdy są awarie, nie to masz inne serwisy jak Blue Ghost, może oni ci dadzą odszkodowanie.beka


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 10-01-2015 11:04

Może jeszcze roczna odprawa, jak będziesz kończył promować? Lol


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - unforgivable - 10-01-2015 11:07

@up pokerface


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 10-01-2015 12:23

Już strona nie działa haha Jerk2


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody222 - 10-01-2015 12:24

U mnie śmiga Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 10-01-2015 12:29

U mnie już teraz też ale słabo mi idzie na 130 rejestracji nikt nic nie wpłacił przez tą awarię strony mam lipę.