Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta FB (w tym na zamówienie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta FB (w tym na zamówienie) (/Temat-Konta-FB-w-tym-na-zamowienie-97286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 17-03-2015 22:56

Spamować też trzeba umieć... Smile


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Voldir - 18-03-2015 09:47

Zakupiłem 4 konta. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Polecam Smile

Edit. Po otrzymaniu kont mam pewnie zastrzeżenia. Napisałem Ci PW Smile


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - JJayJoker - 19-03-2015 19:38

Jeśli masz konto z:
-weryfikacją
-normalnym (nie-śmieciowym) mailem
-męskie
-uzupełnione zdjęciami
To pisz pw Smile


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 19-03-2015 22:34

@[JJayJoker] Ile sztuk?


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 29-03-2015 20:10

Odświeżam.


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Exodisss - 08-04-2015 09:06

Z bólem serca muszę powiedzieć że nie polecam, kupowałem konta już 2 razy i było OK ale za 3 rekki nawet nie fatygował się żeby dojść do kompromisu a to nie mi powinno zależeć na zadowoleniu klienta...


Kupiłem 7 kont, dostałem je dzień później. Jak się okazało na KAŻDYM była weryfikacja telefoniczna, zrobił mi ją dość szybko.

Tak więc kolejnego dnia rano ucieszony że pododaje sobie nowe konta do grup do wieczornego spamu zastałem przykrą niespodzianke, otóż każde konto dostało bana 30 dniowego.

A za co? Nie wiem, nic na nich nie było robione.



Kontaktowałem się z rekkim na GG, na pytanie co z kontami odpowiedział mi "no nie wiem co z tymi kontami" więc dałem sobie spokój bo o 10 zł się nie będę kłócił.

Pozdrawiam..


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 08-04-2015 15:27

@[Exodisss] Ostatnio miałem mało czasu na GG, żeby to ogarniać, napisz mi na GG czy oddać hajs (jesli tak, to daj email PP) albo że mam zrobić od nowa konta, nie zostawię przecież niezadowolonego klienta Wink


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Nathus - 08-04-2015 16:08

@rekki

Wyczyść trochę skrzynke, bo nie idzię się skontaktować Angry


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 08-04-2015 17:18

@[Nathus] Już czysto, możesz pisać Wink


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Mikey - 08-04-2015 17:27

Odpisz na GG. Big Grin