Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D (/Temat-Typy-NBA-mareczka-bo-wygonili-od-badiiego-D-80276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 26-11-2013 20:31

Ciesze sie w takim razie Szaman Smile

Na dzis tak szybciutko co warto grac:

1. Los Angeles Lakers vs Washington Wizards typ: LAL(+5.5) @ 1.83
2. Toronto Raptors vs Brooklyn Nets typ: under 191 @ 1.83

I teraz kuponik all in za 34.35, bo tyle zrobilem ostatniej nocy z 20zl.

1. Lal vs WW typ: Lal(+12) @ 1.29
2. Toronto Raptors vs Nets typ: Raptors win @ 1.34
3. New Orleans Pelicans vs Golden State Warriors typ: NOP(+9) @ 1.28

Dlaczego warto to zagrac?
Wszystko bedzie w skrocie.

1. Wizards bez Beala. Lakers graja dobrze. Thompson ostatnio rzucil 30 punktow czyli season high. Wiadomo, ze to zawodnik bardzo, ale to bardzo nieregularny, ktory rzuca 30 punktow, a w nastepnym meczu zdobywa ledwo drucyfrowy wynik( no troche przesadzilem Big Grin ). Nie twierdze, ze Lakers ten mecz wygraja, ale z handi +5.5 mozna spokojnie isc spac jesli ktos nie chce ogladac meczu. Takie sa moje odczucia.

2. Wraca Gay. Nie wraca Terry, Williams, Kirilenko, Livingston, Lopez. Tak jak przy wszystkich typach, w ktorych gralem na niekorzysc Nets. Tych gosci po prostu ewidentnie brakuje i nie zaczna wygrywac jesli oni nie wroca. Toronto u siebie przyzwoicie, ale tez szalu nie ma. Dzis jednak to wystarczy na slabe Nets, a jakoze obie ekipy w ataku nie sa wybitne to stad ten under. Zeby wszedl mecz musialby sie skonczyc np. 90-100 lub 80-110. Nie widze ani jednego ani drugiego szczerze. Gdyby DeRozan z Gayem rzucili po 30 punktow to moze, ale ta watpliwa sprawa szczegolnie, ze czytalem gdzies wypowiedz trenera Nets na temat obrony i, ze zdecydowanie musza ja poprawic.

3. Graja u siebie. Brak Boguta i Iguodali. Ten drugi nie zagra przez jakis czas. Obaj sa potrzebni tej druzynie. Bez nich trudno bedzie cos ugrac w hali Pelicans szczegolnie, ze sa u siebie mocni. Nie chce mi sie rozpisywac . Nie jestem pewny czy wygraja dlatego nie gram zwyklego handi +2, ale +9 jak najbardziej do grania i bezproblemowo powinno wejsc.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Melex - 27-11-2013 03:12

Nets niszczy undera i kuponik all in


dzięki za Lakers, 127zł do przodu Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 27-11-2013 08:13

Eh, no niestety. Glupi jestem, bo jak juz postawilem to pomyslalem sobie. Przeciez na Nets po kursie 1.30 jest handi +14 ktore wejdzie na stowe. No ale coz, to bylo juz po fakcie i wyszlo jak wyszlo


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 27-11-2013 08:42

Dobra zrobię sobie na razie przerwę świąteczną w obstawianiu i wrócę po nowym roku Smile Mam nadzieję, że z nową taktyką i o wiele lepszymi efektami. Mareczek prowadź dalej swój temat, bo najbardziej z ciebie biorę wzór i jak wrócę zapewne dalej tak będzie. Życzę powodzenia w typowaniu Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - ryback - 27-11-2013 21:00

tez chyba zrobie przerwe bo juz kasy malo zostalo
jesli chcecie pewnie inwestowac inwestujcie w btc ok 20-25% zwrotu w ciagu miesiaca wiec jak lichwaBig Grin


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mireck - 27-11-2013 23:29

(27-11-2013 21:00)ryback napisał(a):  tez chyba zrobie przerwe bo juz kasy malo zostalo
jesli chcecie pewnie inwestowac inwestujcie w btc ok 20-25% zwrotu w ciagu miesiaca wiec jak lichwaBig Grin
Nie zdziw sie jak przed swietami BTC padnie na twarz Tongue
Mareczka typy bardzo fajne, przemyslane, w dluzszym okresie na pewno duzy plus Big Grin


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 27-11-2013 23:38

Nocka slabsza. Jutro zaczne od nowa z tym allinowaniem sie. Na dzis kilka fajnych propozycji. W nocy az 13 meczow. Niby duzo, ale "wieksza polowa" nie nadaje sie do niczego. Jednak udalo mi sie kilka meczykow wybrac, ktore mozna smialo grac plaska 100. Zreszta sam tak robie.

1. Milwaukee Bucks vs Washington Wizards typ: Wizards @ 1.70
2. Oklahoma City Thunder vs San Antonio Spurs typ: Parker over 25.5 punkty+asysty @ 1.91
3. Boston Celtics vs Memphis Grizzlies typ: Grizzlies @ 1.78
4. Indiana Pacers vs Charlotte Bobcats typ: Pacers(-4) @ 1.61


Bez zbednych opisow. Przemyslane i zagrane. Ide spac zeby wstac na meczyk Thunder ze Spurs. Mam nadzieje, ze pieniazki sie w koncu zgodza nad ranem.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - moja1 - 28-11-2013 06:27

mam mały konkursik z nagrodami dla dobrych typerów

http://www.ograjbukmachera.pun.pl/viewforum.php?id=37

rusza od grudnia

zapraszam gg 5589814


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mireck - 28-11-2013 12:07

No i double Grizzlirs i Wizards jak w maslo Big Grin


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - PremAccHack - 28-11-2013 12:59

Ile weszło?