Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rzeziu - 25-09-2013 00:03

poszło z refa
od 0 do miliadera


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Puzel12 - 25-09-2013 06:38

gdzie mogę znaleźć swojego refa?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 25-09-2013 10:21

Jak wbijesz 3 poziom powinno ci wyskoczyc komu oddajesz 10% podatku. Z tego co pamietam to chyba ja jestem twoim refem. Każdy mój ref może otrzymać osobistą pomoc jeżeli napisze do mnie na czacie gry który znajduje się na samym dole. Pisać pod nick Xzibin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-09-2013 12:44

Zapraszamy na nasz profil facebookowy: https://www.facebook.com/PolskaGoldentowns

Każdy jest mile widziany. Podpowiadamy, odpowiadamy na pytania a także bawimy się wspólnie i inwestujemy w grze. Niech Polska zwycięży!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 27-09-2013 13:12

(27-09-2013 12:44)Xzibin napisał(a):  Zapraszamy na nasz profil facebookowy: https://www.facebook.com/PolskaGoldentowns

Każdy jest mile widziany. Podpowiadamy, odpowiadamy na pytania a także bawimy się wspólnie i inwestujemy w grze. Niech Polska zwycięży!

Zwyciężymy (zarobimy) tylko pod warunkiem działania w grupie.
Znamy już mechanizmy gry i z przyjemnością się nimi podzielimy.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 28-09-2013 20:23

A oto dowód jak fajnie (ile%) można zarabiać na akcjach miast (konto mojego reffa).
[Obrazek: akcje.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 28-09-2013 20:30

a jak te akcje kupowac?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 28-09-2013 22:08

(28-09-2013 20:30)Rafiks1992 napisał(a):  a jak te akcje kupowac?

Akcje kupujesz za złoto. Jeżeli je posiadasz to w części rynkowej po lewej stronie pod rączką (Affilates) znajdziesz butonik "Financial news, financial market, portfolio". Jak tam klikniesz pojawi się tablica z ostatnimi transakcjami na rynku finansowym. Jest tam zakładka "Town Shares" (akcje miast), "Bonds" (obligacje państw) i "Games shares" (akcje gry).
Nie kupuj akcji bez zastanowienia. Jest to fajne narzędzie, ale podobnie jak na prawdziwym rynku finansowym warto jest przeprowadzić wstępną analizę jakiego miasta akcje warto kupić. Podstawowe zasady.
1) Gracz musi być aktywny (dywidendy dostajemy z produkcji, a jeżeli konto jest nieaktywne to produkcji niema).
2) Im bardziej rozwinięte miasto tym większa produkcja (do podziału 10% z całości produkcji dla właścicieli akcji). Np. posiadasz 50 akcji jakiegoś miasta (do dyspozycji jest ich 1000) co stanowi 5% wszystkich akcji. W momencie nazbierania się z podatku nałożonego na miasto 100 sztuk dowolnego surowca otrzymujesz dywidendę w ilości 5szt tego produktu.
3) Akcje jakiegoś miasta możemy nabywać gdy osiągnie ono 5-level i wtedy pojawia się informacja w zakładce "Activity". Jak będziesz miał szczęście i kupisz akcje jako pierwszy będą one kosztowały najtaniej (zasada: pierwsza zakupiona akcja kosztuje 0,0001, druga 0,0002, dziesiąta 0,0010 itd.). Im więcej akcji sprzedanych tym wyższa jest cena kolejnej akcji. Oczywiście działa to podobnie również w drugą stronę. Gracz się rozwija posiadanie akcji bardzo się opłaca więc ceny rosną. Miasto staje z produkcją (gracz nieaktywny) trzeba szybko akcji się pozbywać. Proste ???
4) Według mnie najważniejszy wskaźnik potencjału akcji to happines miasta którego akcje mamy nabywać.
5) Podobnie jak w realnym świecie liczy się tu spryt, wiedza i jak zawsze odrobina szczęścia. Mając kontakt z graczami - masz dostęp do informacji. Na dzień dzisiejszy mogę polecić zakup akcji takich graczy jak - Xzibin, Ywel92, klubmilioner, qpse2013 (moje) i za moment netincomer. Możemy poprosić jeszcze Xzibin żeby dał namiary na swoich najaktywniejszych refferali. Generalnie warto inwestować w graczy którzy:
1) aktywnie rozwijają swoje miasto
2) mają dużą ilość refferali
3) kupują dużą ilość akcji innych miast
Tego niestety precyzyjnie nie odczytasz z samej gry, więc wzajemna informacja zdecydowanie przyczyni się do podniesienia trafności naszych decyzji.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - BajdeQ - 29-09-2013 13:08

Dlaczego, gdy po wykonanej pracy zamiast 24 dostaje np. 19 szt danego produktu ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 29-09-2013 14:41

Ponieważ płacisz podatek (10% do refa, 10% do Polski a potem 10% dla osób które mają twoje akcje). Każdy tak ma i musi miec