Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - anonymous00 - 23-05-2012 20:16

(23-05-2012 19:28)Nikodemsky napisał(a):  Czasami trzeba poczekać naprawdę dłuuuuugo... taki już urok cpa Smile

Raczej nie.Czekałem ponad godzinę


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-05-2012 20:28

Damkorf 3/4 ofert od razu po wypełnieniu zżera nam 6zł z konta, więc jedną ofertę. To prawie nic, ale przecież na stronie PPAdownload.net jest zamieszczony na dole strony Home mój poradnik, w którym wyjaśniam jak zamawiać duże ilości darmowych starterów. Na takim z Heyah, mimo że jest 0 zł można wykonać 5-10 ofert Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 23-05-2012 20:40

na jednym starterze heyah można wykonać 5-10 ofert??


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-05-2012 20:43

Tak, można Smile Startery z Heyah mają to do siebie, że włączamy subskrypcję i nie zżera nam kasy z konta bo i tak jest 0 zł Wink Hmm, a kasa nam na koncie niepotrzebna jest, gdyż do heyah wszystkie oferty same wysyłają kod potwierdzający i wystarczy go tylko przepisać Smile

Edit: W końcu pierwsze pobranie wpadło Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 23-05-2012 20:54

ja znów chciałem zapytać - ile jednorazowo mogę zamówić starterów orange w jeden dzień? oraz czy np. później też mogę zamawiać następne? jeśli tak, to po jakim czasie?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-05-2012 20:57

Hmm, ja zamawiałem duużo starterów, i takowego limitu nie zauważyłem. Jeśli wiesz ile on wynosi, to podaj na PW, lub tutaj to zaktualizujemy ze szpilmenem poradnik


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - anonymous00 - 23-05-2012 21:35

sprawdziłem na 3 przeglądarkach (firefox,opera,google chrome) na 10 ofert zaliczylo mi tylko 1 (sprawdzałem na 2 starterach)


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 23-05-2012 21:42

Chciałem zauważyć że już za niedługo strona zostanie reklamowana w USA Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-05-2012 21:50

szpilmen, musimy się wziąć za tłumaczenie poradnika na język angielski, oraz jego rozbudowywanie Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 23-05-2012 22:18

Amerykanie mają wiele ofert darmowych, więc nie będzie wiele do zrobienia Smile