Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marmal - 05-04-2013 21:30

(05-04-2013 08:26)Arrekin napisał(a):  prawdopodobnie nie ma takiej opcji gdyż jest zbędna. Koniec końców po wyprzedaniu wszystkich pakietów zawsze wyjdzie to samo.

Na twoim przykładzie:
11$,12$,13$
Zakładamy że miałeś "pecha" i sprzedał się pakiet za 13$ po cenie 12.4$, jesteś teraz 0.6$ stratny. Sprzedajesz kolejny pakiet 12$ za 11.5$ jesteś więc stratny już 1.1$. Ostatni pakiet 11$ sprzedajesz za 11.1$, ostatecznie twoja strata wyniosła 1$.

A teraz zróbmy optymistyczny scenariusz: 11$ za 12.4$ więc jesteśmy 1.4$ na +, teraz 12$ za 11.5$, ciągle 0.9$ na +, i na koniec 13$ za 11.1$ i tak jak wyżej jesteśmy 1$ na minusie.

Pamiętaj także o tym że Uinvest pobiera niewielkie prowizje od sprzedawanych pakietów.
Dzięki za odpowiedź.
Ja byłbym jednak zainteresowany sprzedażą jednej akcji a nie wszystkich.
Wygląda na to, że nie ma wyboru, a szkoda. Moim skromnym zdaniem byłaby użyteczna taka opcja, bo dlaczego mam się zdawać na los gdy chcę sprzedać akcję...


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 05-04-2013 22:15

Spójrz na to z innej strony. Wyobraź sobie że nie masz konkretnych akcji za konkretną cenę, tylko łączną ilość akcji i średnią cenę. Wtedy wszystkie akcje mają taką samą cenę i nie zdajesz się na los, bo każda ma taką samą wartość.

Tak więc czy sprzedaż jedna czy więcej to nie ma znaczenia. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, mogę spróbować wytłumaczyć to jeszcze w inny sposób.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marmal - 06-04-2013 23:08

Ja rozumiem to co chcesz przekazać. Jednakże sprzedaż akcji bez możliwości wyboru, która to ma być sprzedana, jest delikatnie mówiąc dla mnie dziwne.
Podam Ci inny przykład, w którym aspekt ceny jest nieistotny, ale opcja wybory akcji już tak.
Dla uproszczenia:
Mam dwie akcje Bungalow. Jedną kupiłem 5 lutego, drugą 8 lutego.
Nadarza się okazja i chcę dzisiaj sprzedać jedną z nich. Którą akcję wybrałbym? Oczywiście, że tą co mam dłużej, bo dywidenda za tą "starszą" została mi już wypłacona. Czyli jeśli losowo zostanie wybrana ta "młodsza", to jestem do tyłu o miesięczną dywidendę, czyż nie?
Może się to wydać śmieszne w przypadku Bungalow, bo to jeden dolar. Ale gdy mowa o droższych akcjach, to już kwoty są innego rzędu...


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Ruska34 - 08-04-2013 09:35

Organizujemy wyjazd do ukrainy do biur firmy, jest ktoś zainteresowany?Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 08-04-2013 09:50

A te biura się już zmaterializowały? Bo przez jakiś czas były tylko na papierze( aby mogli prowadzić działalność ).

Możesz podać orientacyjne koszty takiego wypadu?


@ marmal: Tu Ci muszę przyznać rację.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Ruska34 - 08-04-2013 09:59

~~1500zł wstępnie z 3 nolcegi , biura uinvest + czarnobyl + zwiedzanie kijowa Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marmal - 15-04-2013 23:56

Trochę z innej beczki - ktoś z Was próbował zostać FP (financial partner)?
Ja chyba nie do końca rozumiem jak to działa, ale wygląda na to, że można mieć z tego dodatkowe dochody ale też inne zasady są kupowania akcji...


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 16-04-2013 10:19

Żeby zostać FP musisz mieć minimum rating 3000, więc tak gdzieś 4-5k$

Jak nim zostaniesz to dajesz własne oferty przy wpłatach wypłatach i zarabiasz na prowizjach. W opisie ogólnym na stronie nie widzę nic o zmienionych zasadach kupowania akcji.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Ruska34 - 16-04-2013 10:31

a ja dzisiaj dokupiłem akcję Smile Foodstuff mill Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marmal - 16-04-2013 20:28

@Arrekin
Dzięki za wyjaśnienia. Co do akcji, to w jednym czacie widziałem jak ktoś pisał, że miał problem z wypłatą. Wtedy mu odpisali, że to normalne przy zakupie akcji FP...

@Ruska
Dobry zakup. Sam mam taką akcję i jestem zadowolony..