Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie (/Temat-Wlasny-kanal-YouTube-Porady-o-Instagramie-160673)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - alien97 - 19-12-2019 15:55

Od czegoś trzeba zacząć powoli do przodu nie można się poddawać i tyle planowanie do przodu nagrać w 2 3 dni 10 filmików i codziennie kontent suby same wpadną Big Grin


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 22-05-2020 15:13

Oszalałem, nagrałem film po pół roku Lol






RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 27-05-2020 21:40

Enjoy Wink






RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - dzemba - 29-05-2020 07:10

Kurde, twoje filmy są idealnym poradnikiem, i nie tylko odnośnie instagrama Smile Np. dajesz dobry przykład jak powinna wyglądać miniaturka.


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Czaq - 07-06-2020 11:11

@[arturito] Od ostatniego czasu nic nie wrzucasz, czyżbyś zaczął wakację? Big Grin
Wykonanie ciekawe, powodzenia i obyśmy mogli mówić o drugim kicksterze Wink


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 08-06-2020 13:54

Nie nie, wakacji nie zacząłem Wink W tym tygodniu wleci nowy film.

A z Kicksterem to nie porównywałbym się xD Nie zamierzam zostać pełnoetatowym youtuberem, a więc tej jakości filmów raczej nigdy nie osiągnę (pomijając oczywiście skrajnie różne branże - Sebuś ma swoją fajną niszę no i świetny humor, ja tam jestem sztywniak ;>)

Obecnie mój cel odnośnie YT to chociaż 2-3 filmy w miesiącu Tongue


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 15-06-2020 15:34

Dzisiaj doszły do mnie lampy, nowe tło, statywy i inne szmery bajery - liczę, że uda mi się osiągnąć bardziej "pro" wygląd filmów Tongue W tym tygodniu będę nagrywał.

Jeszcze audio może się uda usprawnić stawiając mikrofon bliżej.


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 20-06-2020 21:08

Z cyklu filmików, które wszyscy lubią oglądać Tongue Mały challenge odgrzebałem z budowy konta od zera:






RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - marek_____ - 21-06-2020 11:35

Ciekawy przypadek rozwijania kanału od zera przy wartościowej i pomocnej tematyce. Nie żadne pranki czy kopiowane 100 razy kompilacje śmiesznych filmików, tylko konkretna wiedza. Chciałbym Cię zapytać o dwie rzeczy. Po pierwsze, jeżeli średnia długość Twojego filmu to jak widzę dość znaczące kilkanaście minut, to jaką masz średnią długości oglądania filmu przez widza? Po drugie, widzę, że kanał jest już zmonetyzowany, na jakim etapie udało Ci się to zrobić, już dawno? Pytam, bo wiadomo, jakie są wytyczne monetyzacji i o ile można łatwo sprawdzić, po jakim czasie wbiłeś 1000 subów, to raczej nie widać ile czasu zajęło nabicie 4000 godzin oglądających. Smile.


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - dzemba - 21-06-2020 12:22

(21-06-2020 11:35)marek_____ napisał(a):  Ciekawy przypadek rozwijania kanału od zera przy wartościowej i pomocnej tematyce. Nie żadne pranki czy kopiowane 100 razy kompilacje śmiesznych filmików, tylko konkretna wiedza. Chciałbym Cię zapytać o dwie rzeczy. Po pierwsze, jeżeli średnia długość Twojego filmu to jak widzę dość znaczące kilkanaście minut, to jaką masz średnią długości oglądania filmu przez widza? Po drugie, widzę, że kanał jest już zmonetyzowany, na jakim etapie udało Ci się to zrobić, już dawno? Pytam, bo wiadomo, jakie są wytyczne monetyzacji i o ile można łatwo sprawdzić, po jakim czasie wbiłeś 1000 subów, to raczej nie widać ile czasu zajęło nabicie 4000 godzin oglądających. Smile.

Może pytasz kolegi wyżej, ale i ja się wypowiem Smile też prowadzę kanał, ale edukacyjny od zera, posiadam kilkanaście filmów obecnie (1 miesięcznie robię, wiem leń). Co do Watch time mam średnio od 16% do 37% długości obejrzeń, im dłuższy film tym statystycznie mniej %, średnio wychodzi mi około 3 minut jedno obejrzenie.

W ciągu ostatnich 28 dni, miałem 19.1k wyświetleń co dało mi 860h Watch time, wiec jak kontent jest ok, to i z watch time nie ma problemem Smile chociaż u mnie z subami ciężej, bo mało kto chce edukacyjne kanały subować, raczej zdobędą niezbędną informacje łapka w góre i adios Smile ogólnie u mnie 99% oglądających to nowi użytkownicy, więc i suby mało znaczą, bo są martwe od razu po kliknięciu guzika, wiec tylko do 1000 lecę by to monetyzować.

Ale i ja chętnie się dowiem ile trwa procedura monetyzacji Tongue