Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy (/Temat-Traffic-Monsoon-PLS-Udimi-Dziennik-Pracy-115803)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 15-11-2015 15:29

Witam wszystkich ponownie. Nie było mnie tutaj dawno, bo nie miałem dostępu do komputera, ale dostęp już jest tak więc jestem spowrotem. Moja sytuacja w TM wygląda następująco:

1155$ - 4504 ZŁ

[Obrazek: xo0huc.png]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 17-11-2015 14:44

+14,25$ od wczoraj

[Obrazek: 29fuz9y.png]

Wiele osób pyta - czy to bezpieczne?
Od niedawna Traffic Monsoon ma pełną licencję biznesową PayPal.
Przeszedł ostatnią weryfikację jako prawdziwy działający biznes, oferując realną usługę i na liście poniżej widnieje u boku kilku firm.
Czy są one bezpieczne?
Sami zweryfikujcie Smile

[Obrazek: 292uq2x.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 27-11-2015 19:54

Ostatnio spadłem trochę z paczek, ponieważ wypłaciłem trochę pieniędzy. Jednak niech to Was nie zmyli. Kilka dni temu w internetach poznałem człowieka, który całkowicie odmienił moje zdanie o Traffic Monsoon i uświadomił mnie, że sam Traffic Monsoon to nie jest biznes. Biznes to SYSTEM. System, który sam się napędza i ja jestem właśnie w trakcie ustawiania tego systemu. Zajmie mi to kilka dni, ponieważ muszę wszystko ogarnąć na spokojnie, ale gdy to mi się uda - obiecuję, że pochwalę się tutaj wynikami i oczywiście przedstawię wam jak wszytko działa. Tak więc, ja biorę się za robotę, a wam życzę UDANEGO WEEKENDU Smile

[Obrazek: t7on0g.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - quacheck - 28-11-2015 00:55

Kubanoz:
Gratuluje postępu Smile Sam zacząłem niedawno, ale żałuje rejestracji z refa gościa, który na tym już zarobił dość poważne pieniądze, koleś ma mnie w d.. mimo, że zapewniał, że bedzie doradzał na bieżąco beka no, ale nic, trzeba działać!
Powodzenia!


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 29-11-2015 11:45

Mój sponsor to samo - zero jakiejkolwiek komunikacji, a hajsik mu za mnie wpada, no ale tak jak mówisz - TRZEBA DZIAŁAĆ Smile


Odp: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - jupp82 - 29-11-2015 11:59

Panowie warto napisac do supportu. Mnie przepieli,jakby co Zapraszam.

Tapnięte....


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - osk4rr - 29-11-2015 18:07

Szczerze to jakbym zarejestrowal sie u sponsora ktory mi nie pomaga i nie ma z nim kontaktu to szukalbym kogos innego zeby sie przepiac Big Grin
Ale zycze ci jak najwiekszych zarobkow i bede czasem tutaj zagladal Smile
Jakby ktos mial pytania odnosnie TM to moze do mnie napisac a chetnie pomoge kazdemu Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 07-12-2015 22:33

Sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak: [Obrazek: 35d54le.png]

Obecnie czekam na wypłatę z TM, ponieważ aby uruchomić system o którym wspominałem muszę trochę w niego zainwestować. Na początku nie dużo, myślę około 30$ i zobaczymy jak wszystko będzie działało. KIedy już wszystko ustawię, wszystko opłacę i wystartuję - będę Was CODZIENNIE informował o przebiegu wydarzeń Smile

Dodatkowo obrazek, z którego warto wyciągnąć wnioski, szczególnie gdy się czegoś nie chce:

[Obrazek: 10gdyjm.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 08-12-2015 17:14

No i jest proszę PAŃSTWA! Jeżeli jeszcze nie działasz w TM i chcesz dołączyć, bądź jeśli już jesteś w TM i chcesz dowiedzieć się jak zdobywać więcej poleconych, koniecznie odwiedź tą stronę: http://goo.gl/RoLN5n


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 08-12-2015 19:48

Jest to system, który łączy w sobie 3 programy - Traffic Monsoon, PLS i UDIMI. Po założeniu tam kont i skonfigurowaniu wszystkiego tworzy się między nimi synergia, dzięki czemu same się napędzają - oczywiście po naszej wcześniejszej drobnej inwestycji. Dodatkowym plusem tego systemu jest to, że zarabiasz tak na prawdę w 3 oddzielnych programach, dzięki czemu w razie jakby nawet 1 z nich upadł, masz pozostałe dwa, a stary możesz w każdym momencie zastąpić nowym. Oczywiście możesz do tego dołączyć swoje inne programy w których działasz - masz nieograniczoną ilość możliwości, więc wszystko jest w Twoich rękach Smile Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące systemu pisz do mnie na priv. Pozdrawiam Smile