Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o subach SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co sądzicie o subach SMS? (/Temat-Co-sadzicie-o-subach-SMS-109839)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Co sądzicie o subach SMS? - selfie - 06-07-2015 16:45

@[drynd3k]

A jeśli ktoś weźmie kredyt w banku bo w reklamie pisało że jest darmowy a okazuje się że wcale tak nie jest. To czyja jest to wina? Wink


RE: Co sądzicie o subach SMS? - drynd3k - 06-07-2015 16:52

selfie
Pewnie tego kogoś kto wział kredyt bo nie przeczytal haczyków Tongue

Żeby sprecyzować, ludzie którzy informują otwarcie o platnosciach są czyści i nie mam nic do nich, ale nigdy nie będe za szerzeniem typowego naciągactwa, tyle z mojej strony, bez odbioru Cool


RE: Co sądzicie o subach SMS? - selfie - 06-07-2015 17:03

Nie muszę promować w stylu "Sprawdź ile będziesz miał dzieci-Koszt sms'a 25 zł" by czuć się czystym. To Ty jesteś zainteresowanym i a pierwszej kolejności powinieneś sprawdzić ile Cię to wyniesie.

Co do osób piszących "za darmo" to pełna zgoda, w tym wypadku to oszustwo.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Obywatel - 06-07-2015 17:19

drynd3k, co się czepiasz subów? Iż ludzi oszukują? Jak ktoś wspomniał, albo ty pociupciasz, albo Ciebie wyciupciają. Jeżeli taki jesteś zbulwersowany oszustwami, jedź pod Belweder. Tam masz prawdziwych złodziei i oszustów. Idź pod kościół, kler też rżnie biednych, nie napiszę gdzie, bo to powszechnie wiadomo.
Jak nazwiesz handlarzy na PayPal, którzy świadomie robią chargeback? To jest dla mnie większa ch*jnia, niż sub.
Nauka kosztuje, głupota też.
Pecunia non olet.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Lotheo - 06-07-2015 17:24

@[drynd3k]
Przecież pracownicy banku, też mają czuć się oszustami, bo jakiś baran nie przeczytał regulaminu? Na to wygląda idąc Twoim tokiem rozumowania. W subach jest podobnie, bo jeśli jakiś baran nie przeczyta regulaminu, to jest dymany, niestety, bo takie jest życie. Gdyby nie istniały żadne kruczki/gwiazdki i małe literki, to 50% dzisiejszych instytucji by nie istniała.

Każdy orze jak może. Cracovia z Wisłą walczy na noże Smile


RE: Co sądzicie o subach SMS? - drynd3k - 06-07-2015 17:40

Podsumowując, tak jak pisałem nigdy nie będe za naciągactwem i oszustwami, czy to jesli chodzi o rząd czy kosciol, czy o kredyty, nie ma to znaczenia. Hejtujcie dalej, zdania nie zmienię


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Obywatel - 06-07-2015 17:47

(06-07-2015 17:40)drynd3k napisał(a):  Podsumowując, tak jak pisałem nigdy nie będe za naciągactwem i oszustwami, czy to jesli chodzi o rząd czy kosciol, czy o kredyty, nie ma to znaczenia. Hejtujcie dalej, zdania nie zmienię

Nikt Cię nie hejtuje, ani tym bardziej nie namawia do zmiany decyzji. W PL mamy teoretycznie wolność wypowiedzi, więc każdy z owej wolności korzysta. Zwykła wymiana poglądów, bez sztachety.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Lotheo - 06-07-2015 18:22

(06-07-2015 17:40)drynd3k napisał(a):  Podsumowując, tak jak pisałem nigdy nie będe za naciągactwem i oszustwami, czy to jesli chodzi o rząd czy kosciol, czy o kredyty, nie ma to znaczenia. Hejtujcie dalej, zdania nie zmienię

Jeśli wymianę poglądów traktujesz jako hejt, to gratuluję i mam dla Ciebie radę. Przestań korzystać z for publicznych, bo tam każdy ma prawo wypowiedzi. Demokracja na szczęście zapewnia nam pewne prawa. Więcej jest zwolenników subów, niż ludzi, którzy to potępiają, bo wiele osób utrzymuje siebie i swoje rodziny również zarobku w internecie.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - drynd3k - 06-07-2015 18:51

Nie potępiam ludzi zarabiających w internecie, w żadnym wypadku, nie ukrywam, że sam korzystam z możliwości jakie daje i narzekać nie mogę Wink


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Pink134lol - 06-07-2015 19:08

(06-07-2015 17:40)drynd3k napisał(a):  Podsumowując, tak jak pisałem nigdy nie będe za naciągactwem i oszustwami, czy to jesli chodzi o rząd czy kosciol, czy o kredyty, nie ma to znaczenia. Hejtujcie dalej, zdania nie zmienię

Jak dorośniesz, to zmienisz zdanie. Cool Świat jest brutalny i opiera się na prawie dżungli, jak jesteś słaby, to smarujesz dupkę i ją nadstawiasz. Nie twierdzę, że najlepsi "oszukują" i jedynie na "oszustwie" osiągniemy sukces, tylko, że trzeba mieć odwagę robić coś, co innym zabrania sumienie...jakby to w ogóle istniało...ale to nie na ten temat. Wink