Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG (/Temat-Sprzetok-znowu-kombinuje-dalej-skraca-i-skraca-BLOG-107199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 31-08-2015 15:12

Nie dzialam na facebooku wogole, a co do stawki to ... pomysle ale 1,75 pasuje mi najlepiej.


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - dandun1 - 31-08-2015 15:57

Powodzenia


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 31-08-2015 21:47

Dzis bawilem sie z domena i wyrzuciłem ja z internetu w kosmos na 12 h ..222

2 leady 3,5.

Narazie spowolnie, poswiece czas na dopieszczenie serwisow i w tym tyg rusze z serwisem filmowym dopieszcze templete,seo i dodam pierwsze posty.


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 02-09-2015 18:53

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 03-09-2015 15:11

Tak jak mowilem strona filmowa zrobiona , jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego.
Akurat moje bystre oko zauwazylo bug na stronie ktory drazni mnie jak drzazga w oku :| i cieple piwo połączone razem. Ale ze jako sprzetok sie nie przejmuje, jak rozwiarze problem i zaczne bez bledow budowac imperium dam znac. Najbardziej jestem zadowolony z mojego bocika ktory tnie serwis filmowy jak zyletka i buduje z niego nawet ladne posty,ktore ciesza moje oko i licze ze przyniesie mi to dodatkowy dochod.

PZD


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 04-09-2015 13:23

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 05-09-2015 20:46

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 07-09-2015 17:09

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - AlucyBlue - 07-09-2015 17:34

Z polskich: http://nogloszenia.trojmiasto.pl
Ale jeśli chcesz tam robić to co myślę że chcesz, uważaj bo często usuwają ogłoszenia... Big Grin


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 07-09-2015 19:09

Hej AlucyBlue , pozdrawiam znam strone bardzo dobrze 2 ale nie tutaj uderzam.

Dzisiaj wzielo mnie na przemyslenia, kolega ktory pisze mi wyrazenia regularne na strony zapytal sie mnie czy nie mam wyrzutow moralnych ... Xpokerface a ja mu ze nie 2 Ogolnie dzis mam lenia i jakis taki bleee do calego internetu.

PZD da ekipy hc jeszcze jeden lead i 50 kolejne do wyplaty.

HmmIdea

222 dbajmy o swoje strony a one nam zarobią hajS222