Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 09-01-2015 17:30

Ogólnie nikt z tych zarejestrowanych co mamy już kasy nie wpłaci jak widzą co z tą stronką się dzieje to tak jakby zaczynać od nowa...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - piotrekprorok - 09-01-2015 17:33

@up, nie sądze Wink Nie dochodzi mi żadna rejestracja od kilku dni, a od tamtej pory już wpadło kilka stówek Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - shiks - 09-01-2015 17:34

możecie już skończyć narzekać w tym temacie?????

wasze wpisy również wpływają na zarobki.....
ludzie wiedzą o tym forum


po co o wszystkim paplacie jak przekupki????????


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - oglaszam - 09-01-2015 17:37

No tak, ale jest kicha. Niech to biegusiem naprawią bo mnie krew zalewa.
Albo niech zamkną stronkę i będzie spokój.beka


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - tomswi - 09-01-2015 17:44

(09-01-2015 17:01)oglaszam napisał(a):  Panowie i Panie!
Dzisiaj ich promowałem przez jakiś czas i nie zaliczyli mi ani jednego leada (kliknięcia).
To jest trochę niepoważne. Nie dość, że straciłem dla nich czas to jeszcze wsiorbało mi kasę.
Moja propozycja jest taka abyśmy nie promowali ich przez jakiś czas, aż do momentu kiedy to naprawią.
Pozdrowionka dla Spamerskiej Braci.SadAngry

Tak coś czuję że masz włączony Udział w zyskach beka


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ambos - 09-01-2015 18:21

Panowie którym systemem lepiej działac? Kliknięcia, czy udział w zarobkach?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - oglaszam - 09-01-2015 18:25

(09-01-2015 17:44)tomswi napisał(a):  
(09-01-2015 17:01)oglaszam napisał(a):  Panowie i Panie!
Dzisiaj ich promowałem przez jakiś czas i nie zaliczyli mi ani jednego leada (kliknięcia).
To jest trochę niepoważne. Nie dość, że straciłem dla nich czas to jeszcze wsiorbało mi kasę.
Moja propozycja jest taka abyśmy nie promowali ich przez jakiś czas, aż do momentu kiedy to naprawią.
Pozdrowionka dla Spamerskiej Braci.SadAngry

Tak coś czuję że masz włączony Udział w zyskach beka



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Doge - 09-01-2015 18:44

Skorzystam, zobaczymy co z tego wyjdzie! Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Krakersik - 09-01-2015 19:25

(09-01-2015 18:21)Ambos napisał(a):  Panowie którym systemem lepiej działac? Kliknięcia, czy udział w zarobkach?

To już od Ciebie zależy. Ja to traktuję jako dobrze płatny skracacz linków. 5 groszy za kliknięcie piechotą nie chodzi a to zawsze pewna kasa.
Byle nie generować 100% sztucznego ruchu. Niech się tam ktoś czasem zarejestruje Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 09-01-2015 19:31

@[Krakersik]

To nie wystarczy. Musisz mieć jakieś wpłaty bo jak będziesz miał średnią jakieś 2 gr. lub poniżej to wypłaty nie dostaniesz. To nie jest rozsądne podejście Smile