Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mihaus - 29-09-2014 22:00

Chętnie pomoge zarabiac w shorte.st

Polecam ten serwis bardzo goraco. Dobry kontakt z administracja. Dobre stawki.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 29-09-2014 23:06

@mihasu pomagasz w sensie jakim? Proponujesz komus zrobienie konta z fajną dupencją i wrzucanie fotek? Bądź szukanie ogłoszeń samochodów ? A może stwórz własny fan page albo bloga i promuj to... Jeżeli tego typu wyłudzanie refa jest równoznaczne z pomocą to lekka przesada Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - konrad123456789 - 30-09-2014 07:58

Mam pytanie, miałem wcześniej konto i je usunąłem wypłacałem na paypal, teraz gdy chce dodać paypala tego samego do nowego konta to nie mogę, jakieś rady ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 30-09-2014 11:50

@konrad napisz do supportu tu raczej nikt Ci nie pomoże Tongue Albo poszukaj ich na fejsbuku tam dość szybko odpisują Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - konrad123456789 - 30-09-2014 12:15

Napisałem przez formularz kontaktowy, ciekawe ile będę czekał, bo chciałbym to wypłacić 10. Chyba, że założę 2 PP, tylko nwm czy można mieć 2 jak to jest ? Big Grin


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 30-09-2014 14:23

Do 10 jescze troche czasu a lepiej nie ryzykować duża kwote tam masz?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - patryk006 - 30-09-2014 19:03

(30-09-2014 12:15)konrad123456789 napisał(a):  Napisałem przez formularz kontaktowy, ciekawe ile będę czekał, bo chciałbym to wypłacić 10. Chyba, że założę 2 PP, tylko nwm czy można mieć 2 jak to jest ? Big Grin


próbowałeś dopisać inny adres e-mail do pp i użyć drugiego ? Idea


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - CristiOne - 01-10-2014 12:24

za pomoc zarejestruję się z refa , proszę o PW Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kacper2814 - 01-10-2014 16:05

Polecam Smile

Ładne wypłaty !


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 04-10-2014 10:32

Pytanie do skracających:

dzisiaj podczas robienia spamu zauważyłem bardzo słabe wejscia, sprawdzilem o co chodzi i zauważyłem że klikając w miniaturkę na facebooku przenosi nas od razu do strony ktora byla pod linkiem, dopiero klikajac bezposrednio w link nalicza nam wejscie. Czy to tymczasowy "błąd" czy juz tak zostanie ?

edit:
Dobra obczaiłem wszystko i wyszło na to że to facebook uporał się ze spamem tego typu po prostu. Wczorajsze posty wchodza normalnie, dzisiaj dodany ten sam post z wczoraj wchodzi bez reklamy. Dzięki Ci facebooku <3 pokerface