Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - tomek7912 - 02-07-2018 22:26

Ładne te wyniki. Powodzenia po więcej Smile.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-07-2018 21:49

Dzisiaj było kiepsko z czasem i zrobiłam tylko: 3 ankiety z clixsense za łacznie 1,52$ i bedzie bonus 0,21$ oraz krótka ankietę z opinie.pl za 50pkt oraz pouzupełniałam wpisy w społecznosciach Smile Jutro mam nadzieje, że wiecej zrobie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 04-07-2018 17:39

Kurcze mi 3 zł brakuje do wypłaty z tns ale od miesiąca nie mam tam ankiety Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-07-2018 21:38

Z pewnych względów do końca lipca odpuszczam dzienne raporty z robionych ankiet, bo bedę robiła mniej ankiet i nieregularnie, a bez sensu dodawać raporty niepełne. Mam nadzieję, że mi inni to wybaczą. Dowody wypłat będę regularnie dodawać


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-07-2018 16:15

Moje ostatnie wypłaty

2 razy po 25zł z opinie

[Obrazek: opinie_lipiec.png]

Oraz z zymetrii na paypal

[Obrazek: zymetria_06.07.png]

P.S ankiety trochę robię, tylko mniej i z uwagi, że bez sensu dodawać małe ilości ankiet w codziennych raportach to na lipiec sobie odpuściłam Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - lever - 10-07-2018 08:02

Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy z zarabianiem na ankietach? W Twoim przypadku przy kilkunastu panelach, będzie to kilkaset złotych na miesiąc?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - imperator123 - 10-07-2018 21:05

Jak zaczynasz to słabo, sporo czasu zajmie ci uzupełnianie profilli. Z ankietami też nie jest tak super, zależy co ci się trafi. Ja miałem taką, że wypełniałem 15 minut, a blisko końca dostałem informację, że się nie kwalifikuje. Czysty wyzysk.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Caevar - 11-07-2018 09:33

(03-07-2018 21:49)11natinka11 napisał(a):  ... pouzupełniałam wpisy w społecznosciach Smile

Możesz rozwinąć temat? Wizja orange czy jest jeszcze coś podobnego?
Czy w ogóle działasz gdzieś w mediach społecznościowych?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-07-2018 12:38

(11-07-2018 09:33)Caevar napisał(a):  
(03-07-2018 21:49)11natinka11 napisał(a):  ... pouzupełniałam wpisy w społecznosciach Smile

Możesz rozwinąć temat? Wizja orange czy jest jeszcze coś podobnego?
Czy w ogóle działasz gdzieś w mediach społecznościowych?

tak, mam teraz 3 takie społeczności, czyli to na zasadzie wyrażenia opinii w sposób opisowy, takie zamknięte forum. Moderator zadaje jakieś pytania i inni musza w sposób opisowy odpowiedzieć, tak jest kilka pytań w miesiącu i potem raz w miesiącu jakaś nagroda lub za dodatkowe zadania dodatkowe nagrody.
Mam ta społeczność wizja orange czyli głównie o sieci orange i technologii, wyrażanie opinii na temat jakiś pomysłów, usług itp i tam dostaję raz w miesiącu 22zł i raz miałam za zadanie specjalne czyli rozmowe na skype z moderatorka 80zł.
Druga mam od jakiś 2 miesięcy czyli cyfrowe laboratorium i tam już na kilkanaście tematów odpowiadałam, też o technologii, usługach telekomunikaccyjnych, sieciach społecznościowych itp, wyrażałam zdanie w sposób opisowy i dostałam tam juz 3 nagrody czyli 150zł, 100zł i 40zł i to bardzo korzystna moim zdaniem i aktywna społeczność jest.
Oraz od niecałego miesiąca mam też społeczność o samochodach głównie volkswagen. Tam na razie tak aktywna nie byłam, tylko jedna ankietę zrobiłam, bo też ankiety w tych społecznościach przychodzą, także do wyrażenia opinii w sposób opisowy.

(10-07-2018 08:02)lever napisał(a):  Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy z zarabianiem na ankietach? W Twoim przypadku przy kilkunastu panelach, będzie to kilkaset złotych na miesiąc?

Tak u mnie przy wszystkich polskich mozliwych panelach mam zawsze te kilka stówek na miesiąc. Teraz mniej aktywna jestem bo wiadomo tyle sie latem nie siedzi na kompie, czyli robię nie wszystkie ankiety, wybieram tylko w wiekszości te krótsze lub te z paneli co mi sie bardziej opłaca.
No i oczywiście także nie ukrywam, że mam tez dzięki poleconym. No ale w wiekszości formach zarabiania przez internet duzą rolę odgrywa polecanie, a ja przynajmniej mam czyste sumienie, że nie polecam stron, przez które ludzie moga stracic kasę Smile

(10-07-2018 21:05)imperator123 napisał(a):  Jak zaczynasz to słabo, sporo czasu zajmie ci uzupełnianie profilli. Z ankietami też nie jest tak super, zależy co ci się trafi. Ja miałem taką, że wypełniałem 15 minut, a blisko końca dostałem informację, że się nie kwalifikuje. Czysty wyzysk.

W tym przypadku myslę, że system wykrył niepoprawne wypełnianie lub w krótszym czasie niz zamierzona ankieta była.
Ja mam taka ankietę o operatorze plus raz w miesiącu i pisze zawsze ze 5 min, a ja mozna wypełnic w 2 minuty, bo praktycznie kilka pytań na temat oceny plus i juz nie raz sie przekonałam, ze jak za szybko robie to na koniec wywala i właśnie w tym miesiacu zrobiłam ten błąd a przez kilka innych miesięcy juz sie pilnowałam ją wolniutko robic i zaliczało, no ale trudno, nie za duzo straciłam tylko z 2-3 minuty.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-07-2018 18:54

Moje ostatnie wypłaty na paypal Smile

z wizja orange Smile

[Obrazek: wizja_10.07.png]

I z marketagent Smile

[Obrazek: mark_11.07.png]