Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 23-04-2014 08:40

(23-04-2014 08:28)Tigra98 35dateline='1398238080' napisał(a):  tez tak macie ze są 2 reklamy po ,0,01

Ojoo Search i Ojoo Mail For Free, ze jak sie je ogląda to nie ma paska ubywających sekund i stronka sie jakos na 2 dzieli??

też tak mam i niewiem czemu


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 23-04-2014 09:10

Czesty blad strony, u mnie ponowne zaladowanie pomaga. A jak nie to odpuszczam i za kilka godzin probuje znowu.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Workis jak wyplata? Madz juz?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 23-04-2014 10:50

Idzie wejsc wprawe z tym malowaniem znakow:-P:-D

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 23-04-2014 11:26

przciez nawet nie trzeba po tych liniach jechac xD


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 23-04-2014 11:52

Dziwne rzeczy się ostatnio dzieją na tym ojooo.

21 kwietnia kupiłem 200 poleconych co łącznie dało mi 1500. Dzisiaj rano się loguje i patrze, ze ubyło mi 100 i mogę już dokupić nowych.
Dziwny zbieg okoliczności, ze taka operacja miała miejsce w dniu kiedy jest 10% rabatu na poleconych Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 23-04-2014 11:53

Dokładnie, nie jest to żaden problem Smile Super, że znowu można dzisiaj wypożyczyć RR po promocyjnej cenie, tym razem cofnęli nawet konieczność odstępu pomiędzy wcześniejszym zakupem Smile Skorzystałem i 10$ zaoszczędziłem Big Grin

Mogłeś dokupić nowych właśnie dlatego, że jest promocja. Dzięki temu więcej osób skorzysta Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 23-04-2014 12:01

według mnie jest to problem bo dokopując poleconych cały harmonogram legnie w gruzach Tongue
Dokupisz dzisiaj i za 2 dni kiedy odejdzie Ci paczka nie będziesz mógł dokupić nowych co w moim wypadku da mi ta sama ich liczbę.

Wczoraj miałem 1500, dzisiaj jest 1400. Dokupuje 200 i mam 1600. Za 2 dni kończy mi się paczka 100 poleconych i w konsekwencji mam znowu 1500 z ta różnicą, ze wydam dzisiaj 36$ Big Grin

Jeśli mój tok myślenia jest niepoprawny to proszę mnie poprawić Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 23-04-2014 12:07

Tez mnie to zdziwili, bo wczoraj po polnocy to zauwazylem, ale coz, zawsze dodatkowy bonusik - zaoszczedizlem 15 godzin czasu czekania do 72 godzinnej przerwy. Wink

@boss_ag,
tak jak zrobili jest lepiej, po prostu Big Grin uzyskasz po prostu wyzsza liczbe poleconych x godzin wczesniej - u nie ten x to 15 godzin, u Ciebie zalezy keidy ostatnio wynajmowales. Wink
No i dodatkowy bonus w postaci 10% obnizki.

Mogliby tak robic czesciej to szybciej na VIPa wskocze, poki co planuje to zrobic ~30 maja, oby pozniej jak najszybciej przejsc na rocznego. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 23-04-2014 12:13

żeby uzyskać wyższą liczbę poleconych musiałbym dzisiaj przelać pieniądze na swoje konto ojooo. obecnie zarobione środki tego zakupu nie pokryją a jeśli kupie paczka jaka sobie wcześniej zaplanowałem to będę stratny o 36$ bo liczba poleconych za 2 dni mi się wyrówna do stanu wczorajszego Tongue

Dobrze pomyślane Big Grin Osoby, które rozbudowują konto musza dopłacić ze swojej kieszeni a Oni dostają pieniądze na zaległe wypłaty.
Chciałbym się mylić, ale według mnie to źle wróży :/


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 23-04-2014 12:18

mi tam zadnych poleconych nie zabrało