Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 30-08-2014 22:43

Robienie z siebie eksperta od giełdy to Twoje hobby?? Jeśli chcesz kogoś uczyć to najpierw pokaż że cokolwiek potrafisz... Bo jak narazie jesteś jak niejeden polityk który jest tylko mocny w gębie a jak przychodzi co do czego to nie ma sie czym pochwalić bo nic nie zrobił.


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 22:44

(30-08-2014 22:40)Kiljan napisał(a):  Hmm czyli oczekujesz statementu podpisanego przez kogos z zarzadu irona czy moze od razu jelonek ma podpisac?

Napisałeś że podepniesz pod myfxbooka, to czekam Wink
Zresztą wyjebane mam w to czy zarabiasz, chciałem tylko pokazać jak wygląda rzeczywistość a nie jakaś paranoja ;P
Siedzisz na rynku ponad rok, więc spokojnie, nie róbmy tu jakiegoś maratonu kto wie więcej itp, chyba chodzi o to żeby wątek był merytoryczny prawda?
Zresztą nie ważne kto ma racje, ważne aby zarabiać. Trader cały czas się uczy, życzę Ci samych sukcesów.
Wymieniamy tylko poglądy, ja jestem spokojny a Ty się spinasz.


RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 30-08-2014 22:44

[Obrazek: 7vcdGnS.png]
Trading zacząłem w dniu 14.08 (pierwsza otwarta pozycja). Jak widzisz REAL8. Z Damianem trzepiemy taki hajs, jakiego Twoje konto DEMO nawet nie widziało..


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 22:46

MartinS swoją drogą cały wpłacony depozyt dałeś do naśladowania czy część z niego? Jeśli część to jaką kwotę jeśli można wiedzieć?


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 22:48

Cytat:Robienie z siebie eksperta od giełdy to Twoje hobby?? Jeśli chcesz kogoś uczyć to najpierw pokaż że cokolwiek potrafisz... Bo jak narazie jesteś jak niejeden polityk który jest tylko mocny w gębie a jak przychodzi co do czego to nie ma sie czym pochwalić bo nic nie zrobił.
Nie robię z siebie eksperta, tylko piszę jak jest, już pisałem że wstawię wyniki jak dostane wyniki od kiljana za minimum 2miesiące, spokojnie Wink
Cytat:Trading zacząłem w dniu 14.08 (pierwsza otwarta pozycja). Jak widzisz REAL8. Z Damianem trzepiemy taki hajs, jakiego Twoje konto DEMO nawet nie widziało..
No fajnie fajnie, cieszę się, coś tam wpływa. Byle do przodu.
Apropo demo masz info na poprzedniej stronie.
Zaraz może ja coś podeśle.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 22:49

(30-08-2014 22:44)magot98 napisał(a):  
(30-08-2014 22:40)Kiljan napisał(a):  Hmm czyli oczekujesz statementu podpisanego przez kogos z zarzadu irona czy moze od razu jelonek ma podpisac?

Napisałeś że podepniesz pod myfxbooka, to czekam Wink
Zresztą wyjebane mam w to czy zarabiasz, chciałem tylko pokazać jak wygląda rzeczywistość a nie jakaś paranoja ;P
Siedzisz na rynku ponad rok, więc spokojnie, nie róbmy tu jakiegoś maratonu kto wie więcej itp, chyba chodzi o to żeby wątek był merytoryczny prawda?
Zresztą nie ważne kto ma racje, ważne aby zarabiać. Trader cały czas się uczy, życzę Ci samych sukcesów.
Wymieniamy tylko poglądy, ja jestem spokojny a Ty się spinasz.
Ja się spinam? Nie, ja nie lubie kiedy ktoś miesza ludziom w głowach a sam nie ma opanowanych podstaw logiki i samodzielnego myślenia. Nadal nie odpowiedziałeś jakiego wyciągu oczekujesz no i jak wyglądać będzie twój? Pokaż chociaż co na demie zarobiłeś skoro dla ciebie to nie ma róznicy, pokaz swoje pozycje z miesiaca, tak jak ja pokazuje swoje pozycje(na demie rzecz jasna) na co czekasz? Jeśli nie przedstawisz konkretnych dowodów to zabieraj swoje bagno umysłowe ze sobą...


RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 30-08-2014 22:51

Naśladowanie jest ustawione tylko na połowę mojego salda. Na początku było to 1500zł, teraz z biegiem czasu jest to już ok. 4000zł.


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 23:01

(30-08-2014 22:49)Kiljan napisał(a):  
(30-08-2014 22:44)magot98 napisał(a):  
(30-08-2014 22:40)Kiljan napisał(a):  Hmm czyli oczekujesz statementu podpisanego przez kogos z zarzadu irona czy moze od razu jelonek ma podpisac?

Napisałeś że podepniesz pod myfxbooka, to czekam Wink
Zresztą wyjebane mam w to czy zarabiasz, chciałem tylko pokazać jak wygląda rzeczywistość a nie jakaś paranoja ;P
Siedzisz na rynku ponad rok, więc spokojnie, nie róbmy tu jakiegoś maratonu kto wie więcej itp, chyba chodzi o to żeby wątek był merytoryczny prawda?
Zresztą nie ważne kto ma racje, ważne aby zarabiać. Trader cały czas się uczy, życzę Ci samych sukcesów.
Wymieniamy tylko poglądy, ja jestem spokojny a Ty się spinasz.
Ja się spinam? Nie, ja nie lubie kiedy ktoś miesza ludziom w głowach a sam nie ma opanowanych podstaw logiki i samodzielnego myślenia. Nadal nie odpowiedziałeś jakiego wyciągu oczekujesz no i jak wyglądać będzie twój? Pokaż chociaż co na demie zarobiłeś skoro dla ciebie to nie ma róznicy, pokaz swoje pozycje z miesiaca, tak jak ja pokazuje swoje pozycje(na demie rzecz jasna) na co czekasz? Jeśli nie przedstawisz konkretnych dowodów to zabieraj swoje bagno umysłowe ze sobą...
Po czym stwierdzasz że nie mam opanowanych "podstaw logiki i samodzielnego myślenia" Jezu obrzucasz mnie jakimś gównem, opanuj się trochę bo sam juz nie wiesz co piszesz, pisałem Ci kilka razy odnośnie demo zobacz linki na poprzedniej stronie http://prntscr.com/4i3yag
oczekuję podpięcia konta pod myfxbook, lub jeśli nie chcesz to nie podpinaj, mi to bez różnicy chciałem tylko pokazać jak to wygląda bo wiedziałem jak zareagujesz, muszą CI jeszcze jajeczka urosnąć. Z chęcią opuszczę ten "syf" i otworzę własny dziennik ale to za jakiś czas jak będę mieć więcej czasu, to go jakoś sensownie poprowadzę.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 23:05

Dajesz mi screen tego, że posiadasz rachunek, a nie, że masz tam pieniądze i na nim grasz, daj mi takie screeny jakie daje ja, mi takie wystarczą


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 23:06

Pokazałeś, że masz konto real? A ja Ci napisałem, że możesz mieć konto real bez żadnego depozytu. Czy to, że mam w domu skalpel chirurgiczny znaczy, że przeprowadzam operacje? Masz oczekiwania, a sam nic nie pokazałeś mimo kilku dowodów od Kiljana i innych osób.