Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireSub - propozycje programów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireSub - propozycje programów (/Temat-FireSub-propozycje-programow-86409)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: FireSub - propozycje programów - Kede - 02-03-2014 02:50

To teraz człowieku dowaliłeś Big Grin Programy powinny być kierowane do większości zainteresowań ludzi. Jaka była by konwersja na subskrypcjach "koncer bibera" 0,00001? A na Kwiatkowskiego? to już w ogóle nie starczy mi zer.


RE: FireSub - propozycje programów - tremen - 02-03-2014 07:36

ja uważam że bardzo dobrym pomysłem byłyby programy dotyczące kobiet przynajmniej jeden, nie spotkałem się z żadnym takim zawiązanym np z rabatami, obniżkami, na kosmetyki i ubrania


RE: FireSub - propozycje programów - D.ave - 02-03-2014 08:47

(02-03-2014 02:50)Kede napisał(a):  To teraz człowieku dowaliłeś Big Grin Programy powinny być kierowane do większości zainteresowań ludzi. Jaka była by konwersja na subskrypcjach "koncer bibera" 0,00001? A na Kwiatkowskiego? to już w ogóle nie starczy mi zer.

Hm,jakie programy dokładniej masz na myśli ? Lokalizatory ? Darmowe doładowania ? Czy wyślij nam sms'a i dostaniesz talon na kur*wę i balon ? Te programy już dawno się ,,przejadły'' i większość ludzie omija te linki dalekim łukiem Wink.

Niedługo zrobicie program ,, Wygraj paczkę parówek w biedronce'' Bo powiecie że parówki pół polski wcina i to się opłaca. Smile.

Tak jak kolega wyżej mówi dlaczego nie zrobicie czegoś nowego,czegoś czego jeszcze nie było nigdzie ?

Dział propozycje a co niektórzy spinają już poślady.. facepalm


RE: FireSub - propozycje programów - szamus200 - 02-03-2014 09:09

Łamanie haseł WiFi


RE: FireSub - propozycje programów - badii - 02-03-2014 12:23

Jak tam idą prace nad serwisem?
Oczekiwany start w tym czy raczej w następnym tyg?


RE: FireSub - propozycje programów - pietreczka - 02-03-2014 12:56

(02-03-2014 08:47)D.ave napisał(a):  
(02-03-2014 02:50)Kede napisał(a):  To teraz człowieku dowaliłeś Big Grin Programy powinny być kierowane do większości zainteresowań ludzi. Jaka była by konwersja na subskrypcjach "koncer bibera" 0,00001? A na Kwiatkowskiego? to już w ogóle nie starczy mi zer.

Hm,jakie programy dokładniej masz na myśli ? Lokalizatory ? Darmowe doładowania ? Czy wyślij nam sms'a i dostaniesz talon na kur*wę i balon ? Te programy już dawno się ,,przejadły'' i większość ludzie omija te linki dalekim łukiem Wink.

Niedługo zrobicie program ,, Wygraj paczkę parówek w biedronce'' Bo powiecie że parówki pół polski wcina i to się opłaca. Smile.

Tak jak kolega wyżej mówi dlaczego nie zrobicie czegoś nowego,czegoś czego jeszcze nie było nigdzie ?

Dział propozycje a co niektórzy spinają już poślady.. facepalm

Moim skromnym zdaniem lokalizator i doładowania ciągle mają się dobrze i są jeszcze dziesiątki tysięcy 'chętnych' na to Wink


RE: FireSub - propozycje programów - MartinS - 02-03-2014 13:30

(02-03-2014 12:23)badii napisał(a):  Jak tam idą prace nad serwisem?
Oczekiwany start w tym czy raczej w następnym tyg?

Serwis wystartuje w drugim tygodniu marca, przynajmniej tak planujemy. Mamy dużo programów do zrobienia. Chcemy ruszyć z jak największą ilością ofert, żeby każdy znalazł coś dla siebie.


RE: FireSub - propozycje programów - Symbian - 02-03-2014 13:43

(02-03-2014 01:25)D.ave napisał(a):  Zróbcie coś związanego z Biberem,One Direction,Dawidem Kwiatkowskim, np bilety na ich koncerty,przecież każda fanka chciałaby zgarnąć bilet na koncert swojego idola do tego za free.. Pomysł może wydawać się głupi ale sadzać po ilości fanpage,grup na face miałoby to sens i dużą popularność. Gdyż tak jak mówię każda fanka chciałaby jechać na koncert swojego idola, wysłałaby sms,a tam wiadomość ,, Przepraszamy aktualnie brak biletów '' Jerk2
To nie jest wcale taki zły pomysł Tongue


RE: FireSub - propozycje programów - sialala5 - 02-03-2014 13:46

Zły pomysł, bo fanka bilet sobie sam kupi.

Lepsze to by tu było spotkanie z danym artystą. Wygraj spotkanie sam na sam z One Direction czy jak oni się nazywaja.


RE: FireSub - propozycje programów - MankuT - 02-03-2014 14:05

Po co kupować jak można wygrać.