Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D (/Temat-Typy-NBA-mareczka-bo-wygonili-od-badiiego-D-80276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 25-11-2013 19:36

1. Utah Jazz vs Chicago Bulls typ: Bulls(-4) @ 1.83
2. Houston Rockets vs Memphis Grizzlies typ: Rockets(-1) @ 1.83

Ogromnie strzeszczajac: Randolph sam meczu nie wygra dla Memphis. Chicago slabe, ale i tak Bulls>Jazz i to jest wlasnie ten mecz, ktory wygraja na tym wyjazdowym tourze. Zrobilem z tego dubel i puszczam za 100.

Edit: Post #777. Oby sie okazal szczesliwy Lol


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - badii - 25-11-2013 19:45

Bulls na styku mecz widze, wiec odpuscilbym, a rockets oczywiscie do pogrania Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 25-11-2013 20:22

Na innych forach tak sie podniecaja tym dallas ale 5.5 to nie tak malo. Graja u siebie, ale tak naprawde Dallas Mavericks to inaczej Nowitzki + Ellis Mavericks. Wszystko zalezy od tych dwoch. Denver mimo slabszych wyjazdow ma wyrownana s5. Myslalem nad wolves ktorzy wygladaja dobrze. Jak 76rs stawili opor to wolves tym bardziej to zrobia i +7.5 wyglada naprawde niezle.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 25-11-2013 21:39

Na pierwszy meczyk mam handi -5,5. Grałbyś czy odpuściłbyś sobie?


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 25-11-2013 22:36

No juz napisalem co mysle o tym meczu. Osobiscie uwazam, ze nie jest to mecz w ktorym Dallas pocisnie Denver 10 czy 15 punktami, ale slabo mi ostatnio idzie. Moze czucia nie mam wiec rob jak uwazasz Wink

Pomyslalem, ze sprobuje jeszcze oprocz zwyklej gry inny sposob grania. Narazie przeznacze 2 dyszki zeby zobaczyc jak to bedzie szlo. Bede gral allin. Dziennie 3 mecze i kurs >=2. Chyba tylko na bet365 i betssonie mamy mozliwosc wyboru dodatkowego handicapu i zdobyczy punktowej. Ja bede gral na tym pierwszym. A wiec do rzeczy.

Miami Heat vs Phoenix Suns(+19) @ 1.30
Indiana Pacers vs Minnesota T-wolves(+14) @ 1.29
Utah Jazz(+11.5) vs Chicago Bulls @ 1.29

Skrot: w Miami bardzo malo prawdopodobny blowout. W Indianie to samo. Jak dla mnie to zenada handi wystawione przez buka(+7) bo wedlug mnie jest to bardziej wyrownany mecz niz oni uwazaja. Na koniec slabe Jazz i rownie slabe na wyjezdzie Chicago. Bulls wygraja jak pisalem ale raczej nie 12 punktami. Idealnie gdyby oba typy weszly co wedlug mnie jest bardzo prawdopodobne.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - michal_1311 - 25-11-2013 23:54

Ja gram czasem takim sposobem jak TY Smile nawet nieźle to wychodzi - czasami jakiś mecz zepsuje kupon - ale głównie wchodzą Smile Pozdrawiam


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 26-11-2013 07:25

Z wczorajszych podstawowych typów 2 wszedł na pewno, bo tylko ten obstawiałem. Wielkie dzięki. Liczę na dobre dzisiejsze typy Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Mati0009 - 26-11-2013 09:12

1 mecz nie wszedł, była dogrywka, ale za drugi dzięki Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - ryback - 26-11-2013 10:37

u mnie jeden wszedl 3 w plecy ciezka noc ehh
juz wole moje btcBig Grin


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 26-11-2013 10:46

Czyli kolejne szczęście, że obstawiłem ten mecz, który akurat wszedł Smile