Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
badii typuje NBA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: badii typuje NBA. (/Temat-badii-typuje-NBA-79235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: badii typuje NBA. - full2000 - 18-11-2013 16:04

Pobieram Portland (z Handicapem). Tylko coś bet365 ma problem z wystawieniem prawidłowego kursu Smile


RE: badii typuje NBA. - mareczek - 18-11-2013 17:17

Tak patrzylem na te dzisiejsze, a raczjej jutrzejsze mecze i nie moglem znalezc niczego ciekawego. Czekalem az buk wystawi linie na zrobycz punktowa Brooklyn Nets i milo mnie zaskoczyl bo wystawil te linie na 100 punktow. Wydaje sie niewiele, bo tylko 25 punktow na kwarte. Jednak jest haczyk. Glowny punktujacy Lopez jest po urazie kostki. Sa duze szanse ze nie zagra bardzo wielu minut. Pod koszem Garnett ustepuje Alridgowi i Lopezowi z PTB ktory jest bratek blizniakiem Brooka. Mniej zbiorek, niepewny atak. To przemawia za tym, ze Nets dzis przegraja a nawet jesli nie to 100 oczek nie zdobeda, bo jako druzyna sa malo zgrani i nie ogarniaja tego co sie dzieje na boisku. Gra jest szarpana. Nie jest skladna. Ostatni mecz z LAC co prawda overowy (103) ale dzis nie mysle, ze uda im sie powtorzyc to co zrobili w LA w przegranym meczu. Dzis wiecej bronienia. Jesli pomoze nieskutecznosc graczy z dzielnicy NY to o wynik jestem spokojny. Dodatkowo w ostatnich latach moze w niecalych 10% meczow udalo im sie osiagnac setke. Gram to po kursie 1.91 i polecam.

Drugim z meczow to LAC vs Memphis. Tutaj zas biore wynik overowy. Linia niska bo tylko 198 punktow. Memphis ostatniej nocy zagralo niezle. Clippers caly czas na fali. Dzis przed wlasna publicznoscia. Nie ma u nich przypadkowych punktow i sa regularni
Kazda akcja jest wypracowana stad zdobycze punktowe. W obronie nie grzesza skutecznoscia. Tak naprawde broni Jordan i czasem jakas czape zrobi Griffin, ale takie zagrania naleza do rzadkosci stad strata setki regularnie co mecz. Dzis licze na latwy over a linia w porownaniu do meczu np w Oklahomie jest smiesznie niska. Over 198 pkt po 1.91. Pobierac poki mozna Wink powodzenia Wink


RE: badii typuje NBA. - zajazdowicz - 18-11-2013 19:12

Moim zdaniem dzisiaj wygra Brooklyn ale nie chce nikomu nic sugerowac, sam tego meczu nie ruszam, jesli bym musial to w strone Nets


RE: badii typuje NBA. - mareczek - 18-11-2013 20:57

Tez myslalem na poczatku zeby zagrac Nets ale potem stwierdzilem ze ten mecz to no bet jesli chodzi o zwyciezce. Niewiadomo czego sie spodziewac. Ja spodziewam sie tylko jednego. Dobrej obrony ze strony PTB dlatego taki typ a nie inny z mojej strony


RE: badii typuje NBA. - badii - 18-11-2013 21:18

Kirilenko, Williams, Lopez - out.
Game-time decision jest Pierce, Garnett prawdopodobnie zagra, ale tutaj to raczej na niekorzyść Nets Big Grin
PTB > Brooklyn dziś, z taką grą jaką pokazali wczoraj w Toronto Wink


RE: badii typuje NBA. - mareczek - 18-11-2013 21:58

Dziwne, bo na oficjalnej stronie nets wyczytalem ze w s5 jest williams, lopez, pierce i garnett. Jesli to jakis swieze i dobre info to bardzo sie ciesze bo dla mojego typu nie mogloby byc lepszych wiesci Big Grin


RE: badii typuje NBA. - elbowndg - 18-11-2013 22:03

Pozwolę sobie offtopnąć.
Co do meczu Lakersów, nie wiem czy ktoś z was go oglądał.
Ale Blake zagrał tak cudowny mecz, śmiem twierdzić że gdyby nie on tak świetnie już by nie było.
No i żenujące statystyki osobistych Detroit... W pewnym momencie bodajże 2/12.
Tego się przegrać nie dało ;D


RE: badii typuje NBA. - badii - 18-11-2013 22:05

(18-11-2013 22:03)elbowndg napisał(a):  Pozwolę sobie offtopnąć.
Co do meczu Lakersów, nie wiem czy ktoś z was go oglądał.
Ale Blake zagrał tak cudowny mecz, śmiem twierdzić że gdyby nie on tak świetnie już by nie było.
No i żenujące statystyki osobistych Detroit... W pewnym momencie bodajże 2/12.
Tego się przegrać nie dało ;D


Oglądałem cały od 2q - za późno się obudziłem Sad
Blake fantastyczny mecz - zgadzam się. 14 czy tam 16 asyst - widać, że treningi z Nash'em skutkują.
Detroit słabiutko w wolnych - zgadzam się, nie raz to już na chama faulowali Lakersi Big Grin
Ale lepiej, że LAL'ki wygrały!

Poza tym, rotoworld podaje, że wyżej wymienieni nie zagrają i ja wierzę Wink na twitterze piszą to samo.


RE: badii typuje NBA. - mareczek - 18-11-2013 22:47

Hmm. Wlasnie rotoworld przestalem do konca ufac, bo tam czesto sa jakies niejasnosci. W informacji przy graczu np. Jest napisane "wont play against Bucks on Saturday" podczas gdy mamy juz Poniedzialek. No nic, klocil sie nie bede. Jak juz pisalem jesli wyjda skladem B to jestem spokojny o wynik, bo sklad A gra slabo wiec jak moga zagrac ci ktorzy w tym sezonie dostaja rzadko szanse do grania


RE: badii typuje NBA. - badii - 19-11-2013 04:01

Ptb planowo Smile
Kto skorzystal, ten ma Smile
Brooklyn w 1q 40pkt, to sie zdziwilem dopiero Big Grin