Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] KisuShite dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA] KisuShite dziennik (/Temat-PPA-KisuShite-dziennik-77394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 18-05-2014 18:37

Dziennik PPA - i po zabawie...


Miałam sporo szczęścia, ale dobra passa niestety się skończyła - wraz z najnowszym updatem google.
Wyniki z TOP3 pospadały mi na X strony. A taka byłam pewna siebie... Bo toksycznych backlinków nie miałam, bo unikalny content, bo wszystko było robione powoli i z głową. "Karma" i tak mnie dopadła ;P

Właściwie to nie wiem co robić. To na pewno nie ban, bo nadal mam po ok. 100 kliknięć z google (według google webmaster). Kiedyś przy takim wyniku byłabym zadowolona... dziś zrozpaczona. Na konkurencyjnym forum widziałam sposób na filtr algorytmiczny. Skorzystałam, ale wątpię żeby to pomogło, bo kontrolowałam jakość backlinków na bieżąco.

Może ktoś z was był w podobnej sytuacji i jakoś sobie z nią poradził ? Proszę o rady.

Wynik na ten miesiąc:
247$/250$


Cel już prawie osiągnięty, w dwa tygodnie pewnie dobije do 250$. No tak, ale co potem ? A wakacje już tuż tuż Big Grin


RE: [PPA] KisuShite dziennik - patryk0407 - 18-05-2014 19:26

Z jednej strony lipa że coś dopadło Cię Sad Ale z drugiej prawie cel osiągnięty więc cieszyć się można! Smile


RE: [PPA] KisuShite dziennik - kickus - 23-05-2014 10:55

Po co sie męczyć z backlinkami wysokiej jakości? Według mnie jesli ktoś zarabia na PPA/PPI lepiej aktualnie używać metody churn and burn.


RE: [PPA] KisuShite dziennik - kamiluspl - 25-05-2014 18:18

[u][i]
(23-05-2014 10:55)kickus napisał(a):  Po co sie męczyć z backlinkami wysokiej jakości? Według mnie jesli ktoś zarabia na PPA/PPI lepiej aktualnie używać metody churn and burn.


Chwalisz sobie tą metodę?
Wbijasz się do top 5 na kilka dni a potem nowa domena i w kółko macieju ?


RE: [PPA] KisuShite dziennik - notentego - 30-07-2014 17:23

Dziennik umrał? Sad


[PPA] KisuShite dziennik - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.