Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - wojtekp17 - 23-09-2013 12:26

Zarejestrowałem się z Twojego polecenia
nick columbusGP
Proszę o poradnik.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 24-09-2013 16:46

Mam już gotową część tłumaczenia oryginalnego FAQa. Zapraszam do poczytania na www.goldentowns.pl


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - draksone - 24-09-2013 17:04

Co dostaje się za poleconych ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - bart0sz - 24-09-2013 17:22

Mam aktualnie kilkaset dolców na pp i nie bardzo wiem co z nimi zrobić. Myślałem, żeby wrzucić trochę w tą gierkę żeby szybciej coś wyjąć. Jeśli ktoś chętny na konkretnego refa to czekam na pw z konkretnymi info jak wejść z tym hajsem, w co inwestować żeby dobrze na tym wyjść.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 24-09-2013 18:25

(24-09-2013 17:04)draksone napisał(a):  Co dostaje się za poleconych ?

Generalnie 10% produkcji i wpływów do budżetu z miast osób które rekomendujesz (od 3 levela).


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - domino106 - 24-09-2013 19:23

laaw99 poszło z refa, prosze o poradnikBig Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 24-09-2013 21:09

Zarejestrowany z reflinka mam nadzieję, że sie opłaciWink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 24-09-2013 22:04

Każdy kto ma pytania i problemy jak zwykle może pisać na czacie gry pod nick: Xzibin. Jestem dostępny przez większość dnia. Odpowiadam na pytania i podpowiadam Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - CreepyUploader - 24-09-2013 22:08

Zarejestrowany z reffa proszę o poradnik


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kajor3k - 24-09-2013 23:02

Poszło z refa.
Chętnie poczytam poradnik Smile