Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 25-07-2013 08:47

Huh, mi się to jeszcze nie zdarzyło. Tongue Także nie bardzo wiem o co mogło pójść.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 25-07-2013 10:47

A ile tych linków wrzuciłeś bo ja też sporo spamowałem na fejsie ale tak na leniucha w 2tygodnie udało mi się prowizji potencjalnej uzbierać z 143zł ale ostatnio nie często siedzę niestetySad
Takie pytanie jak to jest z tym programem Groupon bo czytając ich zasad znalazłem coś takiego

Reklamodawca nie akceptuje:
Ingerowania, zmieniania lub maskowania naszych linków. - czyli skraczanie przez goog odpada?

A ludzie raczej nie klikają w dziwnie długie linki lub kasują ref;p


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 26-07-2013 11:10

Dopóki się Groupon nie przyczepi, jest ok. Sam stosuję skaracacze i wszystko mi zaliczają. Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - miniek9090 - 26-07-2013 11:27

Czy ktoś wie jak ma się rozliczyć małoletni z siecią afiliant?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 26-07-2013 11:55

Mogę jedynie "zgadywać", że idzie to na Twoich rodziców w rubrykę "Inne dochody" i trzeba normalnie od zarobionej kwoty odprowadzić podatek.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - stiff - 26-07-2013 14:21

A w jakim serwisie polecacie skracac linki, zeby nie byly odstraszające?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - redbull232 - 26-07-2013 15:31

goo.gl skracacz od google
według mnie najlepszy


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mireck - 26-07-2013 15:36

Pierwszy lead za 1,6 zl Tongue jak milo, i kilka klikow pierwszych. Sluchajcie, bo chcialbym zalozyc konto w alior sync, i tam jest ten program partnerski, moge kliknac sam w swoj link? Bo w sumie chyba powinno sie dac, a 50 zl na drodze nie lezy. Tez dziewczyna bedzie zakladala. To chyba zaden problem?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Br0nek1234 - 26-07-2013 15:45

Można nabijać leady przez vpn czy nie bardzo?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - poczmail - 26-07-2013 16:20

Obstawiam, że nie bardzo. Smile To sieć afiliacyjna, więc sposobów na rozpoznanie oszustw mają dość sporo, zatem prawdopodobieństwo wpadki jest dość duże. Wink

Zresztą...takie działanie na ich szkodę może doprowadzić do bolesnych skutków dla zwykłych userów. Xpokerface