Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Resis - 15-01-2013 16:09

Do mnie też dotarły zaległe przelewy z obu stron Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 15-01-2013 19:42

Czekam już 5 dzien na wypłate z surveywage a 2 dzień na wypłate z surveymad. Jak sprawdzić na którym miejscu jestem do wypłaty ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 16-01-2013 11:30

Czy dziś od rana także jeszcze nic nie mieliście z tasków ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - alizen - 16-01-2013 14:15

juz od paru dni na surveymad czekam na wypłate i sądze, że sie nie doczekam


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 16-01-2013 18:53

dziwne... jedni chwalą te strony inni nie, ja osobiście czekam na wypłaty z 2 tych stron i jeszcze ich nie dostałem. Dzisiaj mija 6 dzień... napisałem do admina wczoraj i jeszcze nie dostałem odpowiedzi...


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 16-01-2013 18:55

Być może są to tylko przejściowe problemy...a być może nie.
Ja dostałem swoje zaległe wypłaty wczoraj. Wczoraj też zleciłem kolejne - ciekawe, czy dotrą.
Na tickety odpowiadają w przeciągu 48h.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - alizen - 16-01-2013 22:00

mi to wygląda na Scam


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 17-01-2013 12:56

Dziś dostałem wypłatę zleconą przedwczoraj...doszła w niecałe 40h.
Z surveywage.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 17-01-2013 13:32

(17-01-2013 12:56)poczmail napisał(a):  Dziś dostałem wypłatę zleconą przedwczoraj...doszła w niecałe 40h.
Z surveywage.

podpinam sie pod to, rowniez dzisiaj dostalem przelew zlecony wczoraj
troche im brak regularnosci ale jak narazie z niczym nie zalegaja, bynajmniej u mnie


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 17-01-2013 13:50

Czekam jeszcze na wysyłkę z mad.