Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-05-2012 15:52

W załączniku dodaję poradnik w sprawie starterów, bo widzę że takiego szuka szpilmen. Myślę, że się przyda. Jest rozwiązana sprawa limitu wysyłanych starterów na dany adres, jak też są podane adresy i wszystko jest wyjaśnioneSmile Prosze!


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - rasta - 23-05-2012 16:00

Z tego Orange moge sobię zamówić nawet 10 za jednym razem ? Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-05-2012 16:02

Tak Smile Orange nie ma limitów z tego co mi wiadomo, zaś z Heyah można zamówić tylko dwa na jeden adres standardowym sposobem, lecz wyjaśniłem w poradniku jak robić to bez limitów.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 23-05-2012 16:21

Coś mi nie pasuje z tymi starterami
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4002009315,title,startery,article.html - o tą stronę chodzi? Jest faktycznie opcja 0zł ale nie widzę tam nigdzie gdzie można wybrać ilość sztuk, tylko pyta nas się jaki numer chcemy(czy może każdy oddzielnie?) druga sprawa - to przychodzi pocztą poleconą czy inaczej?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 23-05-2012 16:39

Przychodzi zwykłym listem ekonomicznym Smile Od wysłania trwa to do 5 dni roboczych. Tak, chodzi o ten ostatni starter za 0 zł. Trzeba zamawiać każdy starter oddzielnie, tak jak w Heyah.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 23-05-2012 17:00

Dzieki Kabajana Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - anonymous00 - 23-05-2012 19:27

Niestety żadna oferta mi nie działa.Wypełniłem 3 oferty żadnej mi nie zaliczyło.Oczywiście kod sms przyszedł itd. ale nadal pisz "Validating...".Oferty z AdWorkMedia - Cashbuzz


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 23-05-2012 19:28

Czasami trzeba poczekać naprawdę dłuuuuugo... taki już urok cpa Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Sokow - 23-05-2012 19:59

Tester miłości czy jakoś tak się to zwie, zawsze zalicza, ale do tego przydaje się zmienne IP bo inaczej ta oferta się nie pojawi ponownie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 23-05-2012 20:12

jesli kupie starter za 5 zł ile wykonam na nich ofert?