Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share (/Temat-Profit-Forest-rozbudowane-Revenue-Share-110068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - rafi213 - 09-05-2015 16:54

Moim zdaniem nie warto na chwile obecną , bo nie dość ze wystepuja ciagle przerwy i bledy na stronie to jeszcze admin ciągle cos zmienia na niekorzysc użytkowników, jak możźńa zauważyc powyzej.
Zamiast tego radzę się zainteresować naszym polskim projektem LucreLab jeśli ktoś jeszcze w nim nie jest Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 09-05-2015 17:17

(09-05-2015 16:54)rafi213 napisał(a):  Moim zdaniem nie warto na chwile obecną , bo nie dość ze wystepuja ciagle przerwy i bledy na stronie to jeszcze admin ciągle cos zmienia na niekorzysc użytkowników, jak możźńa zauważyc powyzej.
Zamiast tego radzę się zainteresować naszym polskim projektem LucreLab jeśli ktoś jeszcze w nim nie jest Smile

Gdzie są te błędy? Bo nie widzę.
Program Ciągle się rozbudowuje, dodano handel akcjami. Warto dodać, że są 2 rodzaje akcji, akcje za $ i za BAP, dlatego nie można robić takich rzeczy jak np. w MTV/PV. Prawdą jest, że admin zmienił trochę podział grup na niekorzyść użytkowników, ale teraz naliczenia są na stałym poziomie w nie tak dużej liczbie reklam, recykling to 10 x 0.10$ a nie plankton tak jak w PV. Sądzę, że program jeszcze trochę pożyje. Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - czarny7777777 - 09-05-2015 18:15

no wlasnie nie wiem po co wprowadzasz ludzie w bład rafi213

znaczy wiem aby zdobywać refów w LL co niczym złym nie jest szkoda tylko,że brakiem argumentów i pustymi hasłami na temat PF a nie rzetelna i prawdziwą opinią która np zachęcała by do rejestracji w LL niz w PF


a co do PF naliczanie na stałym poziomie(minimalne większe niż w LL) wypłacają regularnie i co chwile jest dodawane cos nowego
np w tym miesiącu ma byc jeszcze dodany "$10,000 Challenge"(nie wiem co to takiego wiec nie pytaj Tongue ) a ostatnio zostały dodane akcje w lepszej formie niz w LL


a twoje pytanie kor.lala dotyczyło czy sie opłaca wejsc do pf wiec na ten moment tak opłaca sie wejsc do PF
ale nie napisze ze pf jest lepsze niz ll lub na odwrót bo tego nie wiem (ja sam jestem w obydwu programach tu i tu po 50$ i na razie wiecej zarobiłem w pf lecz pewnie stabilniejsze bedzie ll ale to tez pewne nie jest)






Zobacz!!!<--PF
tu też Big Grin<--LucreLab


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - rafi213 - 09-05-2015 19:36

(20-04-2015 15:31)Izythor napisał(a):  Jest mniej reklam do wyklikania ale grupy BAP zostały zmienione na niekorzyść użytkowników. smutny
a czy to waszym zdaniem jest uczciwe ???
I inne kwiatki z najbliższych dni od użytkowników z innego forum:

"wystawiłem ponad 1000 akcji za punkty ,później anulowałem ofertę sprzedaży a akcje zniknęły ..."

"Coś się zepsuło bo wypłaty nie idzie zlecić"

Nie pisze na własnym przykładzie, tylko innych osób, bo sam w PF nie jestem.
Kto wie może i sam zareejstruje się w tym biznesie ale jak wszystko poprostują , a kiedy to będzie ???
Poza tym nie napisałem żeby w ogóle nie wchodzić do PF, tylko że moim zdaniem na tą chwilę nie warto, bo zamiast tego jest podobny projekt w którym problemy były tylko bardzo krótko po starcie, ale to normalne


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kam100 - 09-05-2015 20:43

A ja mogę Wam powiedzieć, że gry są zabugowane i mogę wygrywać do woli w tym serwisie. Nie umieją tego naprawić ale banują.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kor.lala - 10-05-2015 11:29

Dzięki za odpowiedź Smile chyba jednak trochę zainwestuję Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - rafi213 - 21-05-2015 10:00

@kor.lala i co zainwestowałeś? akurat na SWAP sie załapałeś pewnie, pisałem że na obecną chwilę nie warto wchodzić do PF za duze ryzyko. Początkowe duze naliczenia dały się we znaki programowi co było do przewidzenia ale nie spodziewałem się że aż tak szybko . Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 21-05-2015 10:16

Pojechali po bandzie niestety. Najpierw rzucili akcje żeby ludzie się nachapali, parę dni temu wypuścili nowy Diamond Plan ale tylko z wpłatą świeżych środków i pewnie przez to mało ludzi w niego weszło, no to walimy SWAPa, bo pieniędzy brak. Ja sprzedałem akcje z lekką stratą i wypłacam kasę, niestety znowu nie wypłaciłem całego wkładu.

Był SWAP w PV, później AV, teraz PF, więc pewnie w najbliższych dniach będzie i w LL Wink


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kam100 - 21-05-2015 11:31

Gwarantuję Ci, że w najbliższych dniach SWAPu w LL nie będzie, nie ta liga. Spodziewałbym się bardziej pozytywnych zdarzeń. Widziałeś SSL EV? Na dniach ma wyjść nowy dodatek crowdfundingowy Wink


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 21-05-2015 11:49

Znałem strony, które miały SSL i już ich nie ma, zniknęły razem z pieniędzmi ludzi, których oszukali, więc argument żaden.

SWAP będzie na pewno, kwestia czasu Smile