Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 27-08-2014 15:32

brać edka na shorty!


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 27-08-2014 23:08

Czwartek przyniesie nam dużo danych dla dolara ^^ Jestem za dalszym umacnianiem sie dolca Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 27-08-2014 23:42

U Kiljana wszyscy wiemy, że jest na bogato, a Tobie Polak jak idzie na giełdzie jeśli to nie tajemnica Big Grin?


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 28-08-2014 00:08

Nie jest to żadna tajemnica po prostu nie lubię się chwalić Smile
Współpracuję z Kiljanem i z dnia na dzień jest coraz lepiej Big Grin Jestem jedną z pierwszych osób które zaczęły współprace z Kiljanem i nawet tutaj o mnie wspominał i dodawał screeny z mojego konta Big Grin
I jestem tego samego zdania co Damian że na giełdzie da się zarobić ładne sumy Tongue na I8 nawet xD Big Grin

Także panowie cały czas do przodu i życzę wysokich P/L Cool


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 00:14

Tak jutro multum danych dla euro i dolara, jeśli dane będą dobre to jutro dolar pozamiata na rynkach, dane z europy jak zawsze pewnie beda zle, taki niestety okres, dane dla dolca podejrzewam, ze kolejny raz moga byc podkolorowane aby wzmocnic dolara na koniec wakacji, tym samym indeksy takze powinny isc w gore.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 28-08-2014 08:09

(28-08-2014 00:14)Kiljan napisał(a):  Tak jutro multum danych dla euro i dolara, jeśli dane będą dobre to jutro dolar pozamiata na rynkach, dane z europy jak zawsze pewnie beda zle, taki niestety okres, dane dla dolca podejrzewam, ze kolejny raz moga byc podkolorowane aby wzmocnic dolara na koniec wakacji, tym samym indeksy takze powinny isc w gore.

Wszystkie analizy, i wszyscy inni kminią o korekcie. xD Ale jak wszyscy myślą podobnie to coś podejrzane Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 08:22

edek nie ma siły do targnięcia w górę, do tej pory nie udało się nawet zamknąć luki z otwarcia tego tygodnia. Dane przed 10 moga wydac nowiutki trend dzisiejszy Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 28-08-2014 08:40

(28-08-2014 08:22)Kiljan napisał(a):  edek nie ma siły do targnięcia w górę, do tej pory nie udało się nawet zamknąć luki z otwarcia tego tygodnia. Dane przed 10 moga wydac nowiutki trend dzisiejszy Big Grin

Dane z Hiszpani były gorsze a i tak Odbił do granicy z luką. Może słabszy dolar ? :>


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 08:50

Dane z hiszpani były według oczekiwań lub ciut lepsze. Zobaczymy co tam u niemców za 5 min

oj szkoda ze stopa sie mnie zmieniła na gorsze Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 28-08-2014 09:03

(28-08-2014 08:50)Kiljan napisał(a):  Dane z hiszpani były według oczekiwań lub ciut lepsze. Zobaczymy co tam u niemców za 5 min

oj szkoda ze stopa sie mnie zmieniła na gorsze Big Grin


Walczą o te odbicie na wykresach. xD