Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 18:34

(03-11-2012 18:30)WojaKk napisał(a):  Odpowiedź od admina:
"Transactions between players are on their risk. I cant control that."
Bardzo dbają o graczy.. Rozumiem, że transakcje robimy na własną odpowiedzialność ale ten val3ntyn10 spamuje i wykorzystuje czyjąś niewiedzę.

o shit to cię olał krótko mówiąc
a ten walenty to ....
jedyne co ci z firmy zostało to coś udziałów i coś zarobisz na jego wypłatach ale brzydko mówiąc wy.... cię bez mydła


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 03-11-2012 18:39

masz coś złota? Może sprzedałbym Ci trochę udziałów w firmię żebyś jakiś zysk miał.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 03-11-2012 18:42

Zostało mi 399 udziałów, może coś zarobię ale wątpię żeby to były kokosy.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-11-2012 18:46

(03-11-2012 18:42)WojaKk napisał(a):  Zostało mi 399 udziałów, może coś zarobię ale wątpię żeby to były kokosy.

z tym że profit otrzymasz tylko kiedy on coś będzie wypłacał z konta firmy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 18:49

Panowie nie kupujcie kanapek od tego walenty
póki nie ma dużo graczy to odczuje, że mu kanapki leżą a od h..... szkoda brać


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 03-11-2012 19:20

Firma Maszyny kupił 18 kg żelaza i zapłacił 122,4 zł. Zapłacił płaską stawkę 5,4 zł do budżetu państwa pierwszy zysk Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 03-11-2012 19:27

Ja jestem "wasalem" tego kolesia. Mógłbym napisać w tej sprawie do niego i jeśli ma choć trochę godności to może zmieni zdanie albo odsprzeda te akcje czy jak. Sam nie wiem jak by to miało być załatwione ale napiszę do niego, co mi szkodzi nie Smile
Jak odpisze to dam znać jak się ma sprawa.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 19:29

(03-11-2012 19:20)masterex2 napisał(a):  Firma Maszyny kupił 18 kg żelaza i zapłacił 122,4 zł. Zapłacił płaską stawkę 5,4 zł do budżetu państwa pierwszy zysk Tongue

graty Smile
pamiętaj by po 24 ustawić miejsca pracy w małopolskim u siebie jako pierwsze bo w niedziele grupa w raz z tobą pracuje u ciebie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 19:30

(03-11-2012 19:27)kleomenes napisał(a):  Ja jestem "wasalem" tego kolesia. Mógłbym napisać w tej sprawie do niego i jeśli ma choć trochę godności to może zmieni zdanie albo odsprzeda te akcje czy jak. Sam nie wiem jak by to miało być załatwione ale napiszę do niego, co mi szkodzi nie Smile
Jak odpisze to dam znać jak się ma sprawa.

wątpię by na nim cokolwiek zrobiło jakiekolwiek wrażenie ...
.... pozostanie zawsze ..... - widać, że zrobił to z zimną krwią i wyrachowaniem by przejąć firmę za grosze na którą by musiał wydać 20 euro a przeliczając złoto na euro to zapewne kosztowała go 1-2 euro ( mówię orientacyjnie bo nie wiem ile wojakk złota otrzymał )


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 20:33

w co warto inwestowac nna poczatku zeby praca przynosila wieksze dochody?
minimum do poniedzialku musze sobie radzic bez wiekszej gotowki takze chcialbym sie dowiedziec w co poza wynajmem domu inwestowac pozniej
kanapki? wino? a moze zbierac na garniak? co przynosi Waszym zdaniem najwieksza korzysc aby praca stala sie bardziej dochodowa?