Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] (/Temat-Zamkniety-Restock-Lipcowy-Restock-Zdjecia-zamowien-9987)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Zythus - 09-07-2010 11:45

Po kliknięciu w 300$ ładowało mi z minute albo wiecej Big Grin a po wypełnieniu 25$ błąd ;]


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - piasek - 09-07-2010 12:03

ja wygralem 300 $ lecz nie mam screena bo mialem laga ;D


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - MateX - 09-07-2010 14:33

Jak dla mnie restock do d**y ;/
Zamawialem 250$ wypelnilem wszystkie dane klikam redeem now i po ok. 30-40s "przekroczono czas oczekiwania na polaczenie" ;/ Potem 25$ i to samo, i tak jeszcze 2 siky na iphone, a gdy chcialem zamowic tapetke to wyskoczyl napis ze juz niby cos zamowilem ale nawet nie wiem co ;/
Pozdro!


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Magnus - 09-07-2010 16:56

Coś zamówiłem tylko nie wiem co chyba 25 Big Grin


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - michal2612 - 09-07-2010 18:01

mnie nawet nie zalogowało trudno będzie następny ;p


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - brzeg - 09-07-2010 18:45

Wygrałem tapetkę,wczasie początku restoku patrzyłem na filma po 20 minutach aż przyszedłem, to był mój pierwszy restock cieszę się że mam przynajmniej tapetkę gratulujem osobą które wygrały coś sensownego i też tym któży zdobyli to co ja Big Grin


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Nayare - 09-07-2010 18:57

OneWho§ighs, koles nie klamie :-)


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - OneWho§ighs - 09-07-2010 20:12

(09-07-2010 18:57)Nayare napisał(a):  OneWho§ighs, koles nie klamie :-)

jasne, nie wiem po co on to w ogóle robi.On co restock niby coś zgarnia cennego. Gówno prawda, koleś lubi się chwali. fake ss


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Synkretysta - 09-07-2010 21:35

A ja mam dziwny przypadek. W moim pierwszym restoku - dla sklepowiczów (bo się zakwalifikowałem) kliknąłem aparat kodak. Był ekran końcowy i punkty poszły, po próbie wzięcia innej nagrody pisało że już mam gifta. I czekam na potwierdzenie - a tu nic. Więc piszę do nich - każą czekać tydzień. Po upływie tygodnia znów piszę - a tam - ZONK. Pytają się mnie, czy ja wogóle mam u nich konto, bo nie mogą mnie znaleźć. To jakiś cyrk. Dziś odpowiedziałem wysyłając numery 2 orderów ze sklepu...może mnie odnajdą. Więc aparat to poszedł się rypać, bo piszą, że mój aparat to jakiś Aaren zakasował.
Restock lipcowy - same lagi. Jak w końcu łapnąłem shufle - to nie mogłem wybrać kraju. Nie chciało nic wpisać. Więc wycofałem się. A później zostały tylko tapetki...
Zobaczymy czy trafię na poranny restock dla sklepowiczów w poniedziałek - to będzie dość pewnie przed południem...więc może jakiś urlop potrzeba... Smile


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Killer - 09-07-2010 21:47

(09-07-2010 20:12)OneWho§ighs napisał(a):  
(09-07-2010 18:57)Nayare napisał(a):  OneWho§ighs, koles nie klamie :-)

jasne, nie wiem po co on to w ogóle robi.On co restock niby coś zgarnia cennego. Gówno prawda, koleś lubi się chwali. fake ss

Pocwicz kolego zazdrosc szczypie w oczy ? poplacz w kacie pewnie tapetke zgarnales i teraz siejesz lamenty na forum.
wygralem juz ipoda i psp foty pokazywalem calej ekipie na teamspeaku i na pinotv unboxowalem wiec ssij.